Чи може професійна установка ГБО коштувати недорого ?

16 июля 2015 - newsdoneck

Якщо запитати будь-якого автовласника , навіщо люди
ставлять газ на авто, то він, не замислюючись, відповість, що ,

Якщо запитати будь-якого автовласника, навіщо люди
ставлять газ на авто, то він, не замислюючись, відповість, що, в першу чергу, заради економії.
Також добре відомо, що дійсно якісне оригінальне газобалонне обладнання коштує досить дорого. А в світлі останніх стрибків курсу гривні до євро і долара його ціна стала просто непристойною.
Адже в Україні надійне ГБО не проводиться, а тому вся продукція, запропонована на ринку, імпортується з європейських країн.
З іншого боку, ціни на бензин і дизель ростуть ще швидше, ніж гривня і установка ГБО раніше залишається відмінним способом заощадити.
Питання тільки одне - куди звернутися за встановленням?
Варіанта у вас два, або до напівпідпільним установників, або до професіоналів. Але у перших низькі ціни і при цьому жахливу якість роботи і послуг, а у других, як правило, високі ціни. А це неприйнятно, адже ми ж з вами зібралися економити.
Так чи може професійна установка газобалонного обладнання на автомобіль коштуватиме не дорого, і при цьому саме ГБО буде хорошої якості?
Може! Дозвольте представити вашій увазі компанію «АвтоГаз». Звичайно, у них не такі низькі розцінки, як у підпільників, але й не такі високі, як у більшості професіоналів.
Скажімо так, компанія ставиться до середнього цінового сегменту, але при цьому надає ще й велику кількість знижок і проводить постійні акції. Так що все вкупі дає відмінне цінову пропозицію.
Ви запитаєте, за рахунок чого професійні установники мають можливість запропонувати своїм клієнтам такі низькі ціни?
Все дуже просто - вони працюють з виробниками газобалонного обладнання безпосередньо без послуг посередників.
Що ще, крім низьких цін, це дає вам, як клієнтові?
По-перше, ви довіряєте свою машину людям, які проходять постійні стажування на заводах виробника. Це означає, що вони, як ніхто інший, знають всі тонкощі встановлюваного ГБО.
По-друге, компанія сертифікована виробниками. Тому ви можете бути на 100% впевненими, що в вашу машину встановлюють оригінальне обладнання від провідних світових виробників (італійських, польських, голландських).
По-третє, ви отримуєте гарантію на 3 роки не від установника (як у більшості сервісних центрів), а від виробника.
Крім того, ви отримуєте безліч додаткових опцій, які обов"язково припадуть вам до смаку.
Серед них можливість реєстрації вашого нового ГБО в ДАІ і розстрочка або кредит.
Ну і як «вишеньки на торті» компанія пропонує 40 літрів газу в подарунок усім, хто встановить ГБО.
Підсумовуючи можна сказати, що «АвтоГаз» це відмінний вибір для тих, хто вміє рахувати свої гроші і цінує високу якість як самої роботи, так і обслуговування.
var _JOOMLACOMMENT_MSG_DELETE = "Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар?"; var _JOOMLACOMMENT_MSG_DELETEALL = "Ви впевнені, що хочете видалити всі коментарі? "; Var _JOOMLACOMMENT_WRITECOMMENT =" Залишити коментар "; var _JOOMLACOMMENT_SENDFORM =" Відправити "; var _JOOMLACOMMENT_EDITCOMMENT =" Редагувати коментар "; var _JOOMLACOMMENT_EDIT =" Редагувати "; var _JOOMLACOMMENT_FORMVALIDATE =" Будь ласка, хоча б залиште коментар. "; Var _JOOMLACOMMENT_FORMVALIDATE_CAPTCHA =" Будь ласка , введіть перевірочний код, який Ви бачите на картинці. "; var _JOOMLACOMMENT_FORMVALIDATE_CAPTCHA_FAILED =" Код перевірки введений не вірно. Будь ласка, введіть перевірочний код, який Ви бачите на картинці. "; Var _JOOMLACOMMENT_FORMVALIDATE_EMAIL =" Для того, щоб отримувати повідомлення, будь ласка, вкажіть Ваш Email "; var _JOOMLACOMMENT_ANONYMOUS =" Анонімно "; var _JOOMLACOMMENT_BEFORE_APPROVAL =" Ваш коментар небудь буде опублікований, або ні, в залежності від результату модерації. "; var _JOOMLACOMMENT_REQUEST_ERROR =" Запит не вдався "; var _JOOMLACOMMENT_MSG_NEEDREFRESH =" ";

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!