В этом можно убедиться, посетив наш магазин спецодежды АДРЕСС СПЕЦОДЕЖДЫ. Заказать нужный товар можно не только в нашем офисе, но и на сайте, который работает как интернет магазин спецодежды. На нем представлены детальные описания каждой позиции в нашем каталоге – вплоть до материала ткани и стоимости.

Мита на імпорт легкових автомобілів в Україні можуть скасувати

21 июля 2015 - newsdoneck

При цьому не відомо, чи подешевшають від цього автомобілі .
Мінекономіки для виконання рішення СОТ вирішило рекомендувати Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі скасувати спецмито на імпорт автомобілів в Україну . Про це в ефірі 5 каналу заявила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Наталія Микольська .
Відзначимо, Світова організація торгівлі визнала законними претензії Японії до України щодо необґрунтованості введення такого податку і закликала Київ скасувати мито на імпорт авто.
"Дійсно, було прийнято рішення про невідповідність угодами СОТ рішення про застосування спеціальних заходів щодо експорту автомобілів . При цьому СОТ погодилася і з деякими аргументами України , але по основній частині підтримала позицію Японії, яка скаржилася в цій справі" , - зазначила Нікольська.
"Позиція міністерства: ми будемо рекомендувати Міжвідомчої комісії скасувати це мито , щоб ми як законослухняний член СОТ виконали це рішення", - додала заступник міністра.
Крім того, вона заявила, що в контексті вступу сили Угоди про асоціацію України розглядають як майданчик для розміщення виробничих потужностей для експорту в Євросоюз .
Нагадаємо, що з
Фактично мова йде про машини , які були у вжитку більше 5 років. Дане рішення буде прийнято в рамках підписаного асоціацію з Європейським Союзом. Про це генеральний директор Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і дилерів ( ВААІД) Олег Назаренко.
За його словами, з підписанням угоди з ЄС Україна зобов"язалася заборонити з наступного року імпорт автотранспотром , не відповідають нормі Євро-5, веденной в європейських країнах ще в 2009 році. Таким чином, з 2016 року в Україні припинитися імпорт авто, вік яких складає більше 5 років.
Назаренко підкреслив, що скасувати цей закон вже немає можливостей , так як « в угоді з ЄС ми підписали ці умови».

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!