Запчастини для автомобілів Ford і Mercury

8 июня 2015 - newsdoneck

Американська торгова марка Mercury була створена відомою компанією Ford Motor в далекому 1939 році. під

Американська торгова марка Mercury була створена відомою компанією Ford Motor в далекому 1939 році. Під цією торговою маркою випускалися автомобілі середньої цінової категорії. Перші випускаються моделі мали в основному кузов «кабріолет», однак, з часом виробники відійшли від цієї своєрідної традиції.
Останні автомобілі торгової марки є кілька модифікованими і поліпшеними моделями марки Ford. Варто відзначити, що дані автомобілі коштують набагато дорожче, ніж їх аналоги. Придбати запчастини Mercury можна в інтернет-магазині «Авто-Олімп». В асортименті представлені оригінальні запасні частини, а також вузли і деталі неоригінального виробництва. Таким чином, є можливість вибрати найкращий варіант у співвідношенні ціна-якість. Варто відзначити, що магазин пропонує деталі на найпопулярніші моделі Маринер і Сейбл.

А ось сама компанія Ford Motors з"явилася в 1903 році. Саме тоді всім відомий Генрі Форд створив підприємство з випуску недорогих автомобілів масового попиту. Перші моделі випускаються авто користувалися неймовірним успіхом. В даний час компанія здійснює випуск автомобілів в різних цінових категоріях. За обсягами продажів в США компанія займає друге місце. Однак, будь-який автомобіль час від часу потребує ремонту і технічному обслуговуванні. У магазині «Авто-Олімп» можна придбати необхідне для ТО, в тому числі запчастини Ford e150, деталі та вузли. На всі запасні части магазин встановлює вигідні ціни. У продажу є досить широкий асортимент запасних частин на різні моделі даної марки. Звернемо увагу, що можна придбати не тільки деталі оригінального виробництва, але неоригінальні запчастини. Інтернет-магазин «Авто-Олімп» надає прекрасну можливість придбати якісний товар за відмінною ціною.
var _JOOMLACOMMENT_MSG_DELETE = "Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар?"; var _JOOMLACOMMENT_MSG_DELETEALL = "Ви впевнені, що хочете видалити всі коментарі?"; var _JOOMLACOMMENT_WRITECOMMENT = "Залишити коментар"; var _JOOMLACOMMENT_SENDFORM = "Відправити"; var _JOOMLACOMMENT_EDITCOMMENT = "Редагувати коментар "; var _JOOMLACOMMENT_EDIT =" Редагувати "; var _JOOMLACOMMENT_FORMVALIDATE =" Будь ласка, хоча б залиште коментар. "; var _JOOMLACOMMENT_FORMVALIDATE_CAPTCHA =" Будь ласка, введіть перевірочний код, який Ви бачите на картинці. "; var _JOOMLACOMMENT_FORMVALIDATE_CAPTCHA_FAILED =" Код перевірки введений не вірно . Будь ласка, введіть перевірочний код, який Ви бачите на картинці. "; var _JOOMLACOMMENT_FORMVALIDATE_EMAIL =" Для того, щоб отримувати повідомлення, будь ласка, вкажіть Ваш Email "; var _JOOMLACOMMENT_ANONYMOUS =" Анонімно "; var _JOOMLACOMMENT_BEFORE_APPROVAL =" Ваш коментар небудь буде опублікований, або ні, залежно від результату модерації. "; var _JOOMLACOMMENT_REQUEST_ERROR =" Запит не вдався "; var _JOOMLACOMMENT_MSG_NEEDREFRESH =" ";

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!