Уявлення дітей про війну і мир

21 июля 2015 - newsdoneck

За два місяці конкурсу під назвою « Мир і війна очима дітей Донбасу» , ініціатором якого стало

За два місяці конкурсу під назвою «Мир і війна очима дітей Донбасу», ініціатором якого стало «Відновлення Донбасу», було зібрано понад 200 малюнків.
Серед учасників - діти-переселенці і хлопці з Донбасу, які проживають по ту і іншу сторони лінії розмежування. Активну участь у творчому конкурсі беруть діти з непідконтрольних України територій: Луганська, Донецька, Горлівки, Тореза, Сніжного і Амвросіївки. Малюнки надсилають хлопці зі звичайних сімей і навчаються в спеціалізованих навчально-виховних закладах. Так, наприклад, вирішили взяти участь у конкурсі та вихованці Донецької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №22, яка постраждала в результаті обстрілів. Збір малюнків на територіях Донбасу, які непідконтрольні України, здійснюється за участю донецької молодіжної організації «максимал» .За словами Олени Петряєвої, яка керує громадською ініціативою «Відновлення Донбасу», в малюнках, надісланих хлопцями, закладений глибокий зміст. Для дітей такий конкурс - можливість розкрити свій творчий потенціал. Однак для організаторів важливіше, щоб хлопці були услишаннимі.В конкурсі можуть взяти участь діти з Донбасу, незалежно від того, на якій - підконтрольної України території чи ні - вони живуть. Також свої малюнки можуть надсилати хлопці з інших регіонів країни та зарубіжжя. Їхні роботи будуть представлені в трьох вікових групах: 5-8, 9-12 і 13-16 років. Завдання учасника конкурсу - не тільки представити свій малюнок на розгляд журі, а й коротко розповісти про себе (в контексті подій в Донбасі). Зробити це можна самостійно або попросити про допомогу рідних, друзів або попечітелей.Конкурс творчих робіт завершиться 1 вересня. За його підсумками визначаться сім переможців. Призом для хлопців стане планшет або ноутбук.
var _JOOMLACOMMENT_MSG_DELETE = "Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар?"; var _JOOMLACOMMENT_MSG_DELETEALL = "Ви впевнені, що хочете видалити всі коментарі?"; var _JOOMLACOMMENT_WRITECOMMENT = "Залишити коментар"; var _JOOMLACOMMENT_SENDFORM = "Відправити"; var _JOOMLACOMMENT_EDITCOMMENT = "Редагувати коментар "; var _JOOMLACOMMENT_EDIT =" Редагувати "; var _JOOMLACOMMENT_FORMVALIDATE =" Будь ласка, хоча б залиште коментар. "; var _JOOMLACOMMENT_FORMVALIDATE_CAPTCHA =" Будь ласка, введіть перевірочний код, який Ви бачите на картинці. "; var _JOOMLACOMMENT_FORMVALIDATE_CAPTCHA_FAILED =" Код перевірки введений не вірно . Будь ласка, введіть перевірочний код, який Ви бачите на картинці. "; var _JOOMLACOMMENT_FORMVALIDATE_EMAIL =" Для того, щоб отримувати повідомлення, будь ласка, вкажіть Ваш Email "; var _JOOMLACOMMENT_ANONYMOUS =" Анонімно "; var _JOOMLACOMMENT_BEFORE_APPROVAL =" Ваш коментар небудь буде опублікований, або ні, залежно від результату модерації. "; var _JOOMLACOMMENT_REQUEST_ERROR =" Запит не вдався "; var _JOOMLACOMMENT_MSG_NEEDREFRESH =" ";

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!