503 Service Unavailable

No server is available to handle this request.

Советы садоводам

27 августа 2015 - newsdoneck

 Садові квіти


Садові квіти є неодмінним атрибутом будь-якого садового або дачної ділянки (більше порад на сайті  7dach.ru/tag/ромашки/),  господарі якого небайдужі до прекрасного і бажають створити власний райський куточок, що радує многоцветьем живих квітів. У цьому земному шматочку раю є місце і для "цариці квітів" - шикарних троянд, і для простих, але дуже душевних ромашок, дзвіночків і волошок. Оформлення квітника у відповідності зі своїм смаком і своєю фантазією - дуже захоплююче заняття, що доставляє щире емоційне задоволення, душевний відпочинок і радість спілкування з природою. На представленому Вашій увазі сайті Ви дізнаєтеся, як втілити цю мрію в реальність. Як зробити садові квіти своїми друзями. Як зробити так, щоб лілії, ромашки, орхідеї та інші чудеса природи почувалися на Вашій ділянці "як вдома". І Ви, відповідно, так само.

Садові квіти і середовище їх зростання

Кожен окремо взятий квітка, безумовно, гарний і чудовий. Але декоративне квітникарство увазі групове вирощування квітів у різних поєднаннях на окремо взятій ділянці. У такому вигляді правильно організовані квіткові посадки найбільшою мірою проявляють свою декоративність.  Для того, щоб садові квіти дійсно зробити прикрасою саду, слід ознайомитися з деякими азами цього захоплюючого заняття.

Отже, за умовами найбільш сприятливого виростання садові квіти можна розділити на чотири групи:

1. Лісові квіти - квіти, які віддають перевагу рости в лісі серед дерев або на краю лісу і лісових галявинах. Влітку вони потребують тіні, а взимку - в товстому шарі опалого листя, що захищає їх коріння від холоду. У штучних посадках такі квіти слід висаджувати поблизу дерев і густих чагарників.

2. Лугові квіти - квіти, люблячі свободу, простір і багато світла. Це квіти лугів, полів і степів. Відмінною особливістю цих рослин є колір листя. Він світло-зелений з сріблястим відтінком, що захищає від палючих сонячних променів. Такі квіти добре ростуть на відкритих просторих клумбах.

3. Гірські квіти - квіти, які потребують кам'янистому ґрунті. У природних умовах листя цих рослин отримують тепло від нагрітої сонцем поверхні каменів, а їх коріння знаходяться в сприятливій прохолоді цих же каменів. Еволюція привчила їх задовольнятися мізерною сухим ґрунтом. Тому ці рослини чудово ростуть на альпійських гірках і в кам'янистих садах, а вологі і родючі грунти для них абсолютно не підходять.

4. Клумбові квіти - квіти, виведені селекційним способом спеціально для культурного вирощування. Це свого роду "аристократи" квіткового світу. Родом вони, як правило, з південних широт. Як і належить аристократам, вони володіють ефектною і яскравою зовнішністю, а також примхливістю і підвищеними вимогами до умов зростання. Їм потрібна родючий грунт, уважний догляд, хороше освітлення, достатній полив та інші блага. Викликано це тим, що у них недостатньо розвинена коренева система. З цієї ж причини "розпещені" клумбовие квіти не витримують природної боротьби за виживання зі своїми "дикими" за походженням і загартованими суворими умовами вищеописаними побратимами по клумбі. Зате по пишності цвітіння, яскравості фарб, різноманітності форм квіток і листя, вишуканості аромату (ознаки південного походження) цим квітам немає рівних. Кількість сортів цих квітів надзвичайно велике.

Плануючи ландшафт своєї ділянки, створюючи на різних його ділянках певні умови освітлення і склад грунту можна забезпечити сприятливі умови для вирощування всіх груп садових квітів.

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!