Карта висипань на обличчі : стан твоєї шкіри безпосередньо залежить від роботи внутрішніх органів!

26 мая 2015 - newsdoneck

Аюрведе

2, 3. Зона між бровами : придушення емоцій.
4. Зона очей: щитовидка , суглоби, кишечник.
6. Щоки : повільний метаболізм , легені, кишечник.
2, 3. Зона між бровами : придушення емоцій.
4. Зона очей: щитовидка , суглоби, кишечник.
6. Щоки : повільний метаболізм , легені, кишечник.
Технічний прогрес продовжує своє невблаганне наступ, а елементарні проблеми люди так і не навчилися вирішувати. Здається, в давнину людство володіло великою кількістю знань про те, як влаштовано наше тіло, ніж зараз! Слідуючи Аюрведе, можна з повною впевненістю стверджувати, що причини будь-яких проблем зі шкірою полягають у неправильній роботі внутрішніх органів. Щоб виглядати привабливо, необхідно стежити за своїм здоров"ям. Ця карта, створена за аюрведичні законам, допоможе тобі розібратися в причинах появи неприємних висипань. Знаючи причину, боротися з наслідками набагато легше!
1. Лоб: печінку і жовчний міхур. Порушення в роботі нервової системи, тривалий стрес , проблеми з травленням і повільний метаболізм - основні причини появи прищів, в тому числі і на лобі. Обов"язково стеж за своїм харчуванням , якщо ця область у тебе - проблемна . Виключи з раціону оброблену , солодку і жирну їжу .
2, 3. Зона між бровами : придушення емоцій. Нервове напруження завжди викликає збої в організмі, які проявляються як проблеми зі шкірою. Медитація, розслаблюючі ванни , трав"яні заспокійливі засоби підуть тобі на користь. Не варто забувати про те, що будь-які переживання не стоять виїденого яйця насправді. Роби все , що від тебе залежить і настроюйся на позитив.
4. Зона очей: щитовидка , суглоби, кишечник. Дивні висипання в області очей вказують на проблеми зі щитовидкою . Зміни кольору райдужки часто виникають через дегенеративних процесів у суглобах. Якщо склера очей жовта - напевно у тебе страждає печінка , а це дуже часто викликає проблеми зі шкірою.
5. Область під очима : нирки. Висипання і набрякання області під очима означає порушення в роботі нирок. Тобі необхідно додавати спеції в їжу, в тому числі й гострі , а також дуже ретельно пережовувати все, що їси.
6. Щоки : повільний метаболізм , легені, кишечник. Приділи увагу спортивним вправам , старайся правильно дихати. Якщо ти куриш - кидай цю звичку . Висипання на щоках можуть свідчити про погане всмоктуванні корисних речовин з кишечника , похід до лікаря не завадить точно.
7. Ніс: серце і склад крові. Проблеми зі шкірою в області носа виникають, якщо у людини проблеми з серцем і артеріальним тиском. Потрібно відмовитися від алкоголю, кави і гострої їжі і обов"язково додати в раціон оливкова олія та авокадо , а ще - горіхи.
8. Губи: кишечник. Висипання навколо губ вказують на проблеми з кишечником, в такому випадку допомагають препарати з лактобактеріями . Якщо губи блідого кольору - це свідчить про анемію , потрібно їсти продукти, що містять залізо. Зміни кольору губ по краях говорить про погану роботу нирок.
9. Мова: токсини. Наліт на мові говорить про накопичення токсинів в організмі. Пити більше води і їсти натуральні продукти - хороший вихід із ситуації.
10. Підборіддя : гормональний баланс . Порушення гормонального балансу призводять до висипань на підборідді . Звернись до лікаря - гінеколог або уролог відповідно вирішить твою проблему , призначивши відповідне лікування .
Вирішити проблеми зі шкірою можна, головне - задатися цією метою і не лінуватися. Лікар завжди підкаже тобі кращий спосіб позбавлення від хвороб внутрішніх органів, слідуй чітким рекомендаціям, і все буде в порядку. Іноді достатньо всього лише відкоригувати харчування , перестати палити і вживати алкоголь, і

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!