"Київстар" відновив зв"язок в 10 населених пунктах зони АТО

17 июля 2015 - newsdoneck

Український стільниковий оператор « Київстар» відновить мобільний зв"язок у 10 населених пунктах на Донбасі.
Прес- служба оператора
У Донецькій області зв"язок відновлено в селищах Новомихайлівка та Антонівка ( Мар"їнський район) , Мирне ( Тельманівський район) , Очеретине ( Ясинуватський район) , Новогнатівка ( Волноваський район) , Мелекіно ( Первомайський район) і в місті Авдіївка .
« Більше місяця зв"язок« Київстар » була тут недоступна через пошкодження вузлових технічних майданчиків мережі , що знаходяться на окупованій території. Завдяки будівництву нових радіорелейних прольотів і комплексним заходам щодо реконфігурації мережі , базові станції в цих населених пунктах знову працюють », - йдеться в повідомленні.
Разом з тим, в компанії нагадують, що на окупованій території Донецької та Луганської областей надання послуг у мережі «Київстар» призупинено.
« В окупованих містах Донецької та Луганської областей обладнання та майно компанії було пошкоджено та виведено з ладу невідомими озброєними людьми. У населених пунктах Донецької та Луганської областей, які підконтрольні державним органам України , «Київстар» продовжує роботи з підвищення якості радіосигналу , щоб абоненти могли користуватися всіма можливостями та послугами мобільного зв"язку телеком- оператора « Київстар» , - наголошується в повідомленні.
Як повідомляв Діалог раніше ,
Вже практично два тижні в непідконтрольних силам АТО регіонах Донецької та Луганської області не функціонує зв"язок МТС.
У « міністерстві зв"язку ДНР » стверджують, що оператор «МТС- Україна » відмовляється виходити на зв"язок і узгоджувати деталі подальшої роботи на окупованій території.
" Ніяке приймає рішення керівництво не виходило з нами на контакт. МТС працює у виключній юрисдикції держави Україна . Ми до цього державі ніякого відношення не маємо. Тому про їх планах - ні комерційних , ні політичних - на території ДНР ми не обізнані ", - заявили в міністерстві.
В окупованому Луганську зв"язок від « МТС» пропала ще 23 червня. Луганчани в соціальних мережах пишуть, що зв"язок все ж іноді з"являлася , і можна було додзвонитися, проте ця радість була недовгою .
«Луганськ . На сході МТС з"явився через майже 2 тижні , додзвонитися можна »
« Ніби як в Піонерському і перед мостом на Станицю ловить МТС, якщо ще тиждень зв"язки не буде треба з"їздити і на Лайф перестрибнути »

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!