Інтерпол і ФБР захопили міжнародний хакерський сайт Darkode

15 июля 2015 - newsdoneck

Причетними до події стали ще 17 міжнародних правоохоронних відомств.
В рамках спільної операції ФБР, НКА , Європолу та інших правоохоронних органів, спрямованої на боротьбу з кіберзлочинністю на чорному ринку, заарештовано понад 60 хакерів, пише
Сумнозвісний форум Darkode , куди частенько заходять Lizard Squad та інші хакерські групи був закритий на основі програми скоординованого міжнародного правоохоронного придушення в 18 країнах .
Сайт був захоплений владою і тепер на ньому можна побачити лише повідомлення про заборону, накладеному ФБР, Європолом та 17 іншими міжнародними правоохоронними органами , включаючи англійське агентство NCA .
Відповідно до звітів в ході проведення операції було виявлено і заарештовано більше 60 хакерів , включаючи громадян Ізраїлю , Німеччини, Великобританії , Швеції, Данії , Індії та Румунії, де було заарештовано 16 осіб.
В середу представник NCA підтвердив інформацію про проведення операції кореспонденту Guardian , проте її деталі по залишаються невідомими. Слід розуміти, що операцією керувало місцеве відділення ФБР в Пенсільванії.
чорний ринок
Форум Darkode використовувався зловмисниками в якості чорного ринку , де вони торгували вкраденими даними, інформацією про кредитні картки , адресами електронної пошти , хакерськими утилітами та інформацією про баги , використовуваної для координації хакерських атак на компанії , установи та урядові сайти .
Darkode , заснований в 2007 році, відомий як місце продажу хакерських утиліт. На цей сайт можна було зайти тільки за запрошенням , він закритий від зовнішнього світу і розміщується на так званих « куленепробивних » веб- серверах, які протистоять правоохоронним заходам .
Агенти безпеки почали проявляти інтерес до цього сайту в 2011 році, що призвело до позбавлення доступу до сайту адміністраторов.Бил створений сервер ретранслюється чату, який потім був використаний групою Lizard Squad , відповідальної за скоєння різних кібератак на сайти Sony, Microsoft, Тейлор Свіфт та ін .
Згідно з повідомленнями, в Бразилії в березні цього року Федеральна поліція і ФБР порушили розслідування у справах хакерів, що призвело до арешту кількох людей та захопленню обладнання сайту .

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!