"Правий сектор" пікетував райвідділ міліції Маріуполя

12 июля 2015 - newsdoneck

Добровольці " Правого сектора" разом з патріотичними організаціями Маріуполя пікетували будівлю Жовтневого райвідділу міліції.
Біля будівлі райвідділу зібралося близько 70 бійців і активістів. Бійці були без зброї , але в балаклавах , пише
Присутні вимагали справедливого розгляду інциденту що стався в Мукачево, в результаті якого постраждали і були вбиті бійці " Правого сектора" . Активісти наполягали на тому, що бійці "ПС " вступили в перестрілку з котрабандістамі , яких кришував депутат екс- регіноал Ланьо , який мав наміру створити " Закарпатську Народну республіку " .
"Ми повинні боротися в бандитизмом і корупцією. Ми хочемо знати, чому загинули ті, хто нас захищає" , - сказала активіст " Правого сектора" Наталя.
Ярослав Кравченко з " Маріупольської Дружини " сказав, що Петро Порошенко повинен кардинально міняти склад міліції. "Голодні й чесні патріоти покажуть як треба працювати", - сказав він.
Володимир Богоніс начальник Жовтневого РВ Маріупольського МУ звертаючись до активістів сказав, що вони прийшли не зовсім за адресою і потрібно думати більш глобально.
Також Володимир Богоніс запропонував патріотам вступати до лав міліції, для того, щоб посилити ефективність роботи правоохоронних органів. "Нам потрібна конструктивна поєднати роботу в рамках закону", - звернувся Володимир Богоніс до патріотів .
Начальник Жовтневого РВ Маріупольського МУ г .Маріуполя сказав, що не може дати оцінку подіям у Мукачевому , однак упевнений, що депутат Ланьо - бандит .
Також Володимир Богоніс сказав, що планується демонтаж 15 незаконних кіосків в Маріуполі.
Закінчився пікет спільним виконанням гімну України.
Як повідомляв Діалог раніше ,
Протестний мітинг представників " Правого сектора" через події Мукачево добрався і до Запоріжжя .
До будівлі Запорізької обласної державної адміністрації починають підходити люди з прапорами України та організації "Правий сектор" . Кілька десятків активістів заявляють, що вони вийшли на безстроковий протест, - передає " Російський діалог".
Протестувальники вимагають об"єктивного розслідування подій, які відбулися в Мукачеві. На час проведення слідства вони вимагають усунути з посад Генерального прокурора України Віктора Шокіна і міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова .
Представники " Правого сектора" заявляють, що готові понести покарання , якщо буде доведена їх вина.
"Якщо в рамках розслідування з"ясується , що і Правий сектор перегнув палицю , то і ми повинні понести покарання", - заявив активіст ПС .
Ініціатори пікету встановили під будівлею обладміністрації намет і закликають усіх патрітов о"едініться і приєднатися до мітингувальників .

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!