"Правий сектор" почав пікет Харківської ОДА

12 июля 2015 - newsdoneck

У Харкові місцеве відділення " Правого сектора" початок безстроковий пікет Харківської обласної держадміністрації .
Про це йдеться в поширеній заяві харківського " Правого сектора" .
"У зв"язку з подіями на Закарпатті суспільно - політичне крило харківського" Правого сектора " оголошує безстроковий пікет Харківської ОДА з вимогою : негайний публічний арешт депутата Михайла Ланьо , який брав безпосередню участь у подіях , всіх бандитів і силовиків, які відкривали вогонь , і тих, хто віддавав наказ ", - йдеться в повідомленні.
Активісти харківського " Правого сектора " закликають жителів міста підтримати патріотів у боротьбі з оскаженілими від безкарності бандитами, які прикидаються владою ", і прийти на площу Свободи до намету євромайдан на 14:00 і підтримати пікет.
Як повідомляв Діалог раніше ,
Прес- служба «Правого сектора » займається агітацією проведення акцій протесту проти влади в містах по всій Україні .
Крім Києва, де активісти «Правого сектора » вже протягом трьох годин пікетують адміністрацію Президента, акції протесту проходять ще в трьох містах : Житомир, Полтава та Херсон.
Організація закликає своїх прихильників виходити завтра на акції протесту в інших містах . Анонсуються мітинги в Маріуполі, Краматорську , Запоріжжя, Дніпропетровськ та інших .
Поштовхом у загострення ситуації стала стрілянина в суботу, 11 липня , в Мукачеві , за участю більше двадцяти бійців закарпатського осередку «Правого сектора ». Було скоєно напад на володіння нардепа Михайла Ланьо , якого представники «Правого сектора » звинувачують у корупції та контрабанді. Одна з вимог активістів на мітингу - заарештувати Ланьо .

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!