Адвокат: На момент загибелі журналістів Савченко була в полоні сепаратистів ЛНР

11 июля 2015 - newsdoneck

Адвокати української льотчиці Надії Савченко виявили відповідне доказ.
Захист утримуваної в Росії української льотчиці Надії Савченко домовилася зі Службою безпеки України (СБУ) про проведення технічної експертизи у справі своєї підзахисної .
Про це повідомив в ефірі телеканалу "Інтер" один з адвокатів Ілля Новиков.
За його словами, у захисту є розшифровка телефонних дзвінків з мобільного Савченко в той самий день, коли загинули російські журналісти , у вбивстві яких спеслужби РФ звинувачують українку.
При цьому Новиков зазначив, що захист " усвідомлює, що російський суд не візьме до уваги цю розшифровку ", у зв"язку з чим даний аргумент на користь невинуватості льотчиці " потребує підкріплення " .
З представниками СБУ Новіков зустрівся в Києві, де провів майже тиждень. На зустрічі йшлося про підготовку свідчень, що Савченко на момент загибелі російських журналістів вже перебувала в полоні сепаратистів в Луганську.
" Завдання - підкріплення цієї бази ... Мені пообіцяли, що всі ті дослідження, в яких нам відмовили в Росії , будуть проведені в Україні силами місцевих криміналістів . І я сподіваюся, що через тиждень-два ми з колегами зможемо анонсувати , що у нас є нові , незалежні від технічних деталей докази того, що вже в 10.00 ранку Савченко була в полоні ", - сказав Новіков.
Як повідомляв Діалог раніше ,
Виниклі проблеми з нирками стали наслідком голодування і вживання не фільтрованої води.
Про це заявила сестра народного депутата і політв"язнем Віра Савченко , посилаючись на адвокатів Надії.
" У нирках утворилися досить великі камені, і зараз це одна з великих проблем . Зараз вона важить близько 60-ти кілограмів", - розповіла Віра .
Після декількох місяців голодування Савченко ще відчуває наслідки , але вважає за краще про них замовчувати .
"Залишилися дві величезні проблеми після цього голодування , але, оскільки Надя не бажає про це говорити , тому я теж не буду", - додала вона.

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!