Американець , розчленував дівчину 14 років тому, вибачився перед сім"єю загиблої

15 июля 2015 - newsdoneck

У ніч на вівторок , 14 липня, у Сполучених Штатах Америки був страчений небезпечний злочинець Девід Цинк .
Перед стратою засуджений вбивця Девід Цинк дав іншим ув"язненим , засудженим до смерті , дещо незвичний рада : цінуйте долю, яка очікує вас , пише
«Ті, хто залишається в камері смертників - зрозумійте, всі ми помремо », - заявив Цинк в своєму останньому виступі перед стратою шляхом введення смертельної ін"єкції в штаті Міссурі в ніч на вівторок, повідомляє CNN.
Він сказав, що страта більш краща, ніж перспектива провести залишок свого життя у в"язниці.
«За статистикою наша смерть набагато легше, ніж смерть більшості, тому я закликаю вас прийняти її і святкувати наше справжнє звільнення перш, ніж громадські діячі зрозуміють це і засудять нас до життя без права дострокового звільнення, в результаті чого ми помремо повільною смертю », - йдеться в його заяві.
55-річний Цинк був страчений за викрадення , сексуальне насильство і вбивство 19-річної Аманди Мортон в 2001 році, у вбивстві, яке влада назвала « неймовірним актом насильства».
Згідно з даними партнера CNN KY3 він зізнався, що прив"язав Мортон до дерева на кладовищі , зламав їй шию, а потім розрізав хребет, щоб упевнитися, що вона мертва напевно.
Заявка на відхилення кари не була прийнята
Незважаючи на всі його слова про прийняття страти, Цинк здійснив невдалу спробу подачі заявки на відхилення вироку , стверджуючи, що смертна кара - це неконституційно .
Губернатор Міссурі також відхилив клопотання про помилування Цинку .
В останньому виступі вбивця заявив, що прагнув до позбавлення від виконання вироку в інтересах своєї родини і друзів , які, за його словами « мають невдалі умови розвиваються емоцій, через які вони будуть відчувати біль і страждання ».
Він вибачився перед сім"єю Мортон , кажучи, що сподівається на те , що його страту « принесе їм мир і задоволення , якого вони так шукають ».
« Жорстоко обірвана » молоде життя
Влада заявила, що о 07:41 вечора у вівторок після введення смертельної ін"єкції в ERDCC , розташованому в Бонн Терр , Міссурі, Цинк був визнаний мертвим .
« Чотирнадцять років тому перспективна молода життя було раптово і жорстоко обірвана в результаті неймовірного акту насильства , - повідомив губернатор Міссурі Джей Ніксон в заяві. - Сьогодні, за приведення у виконання вироку Девіда Цинку , я закликаю жителів Міссурі пам"ятати Аманду Мортон , а також поминати її близьких у своїх думках і молитвах ».
Цинк викрав Мортон після того, як врізався в її машину в місті Страффорд , говорить KY3 . Кількома місяцями раніше він був звільнений з в"язниці в Техасі , де пробув 20 років за зґвалтування та викрадення жінки .
Він закопав тіло Мортон на сільському кладовищі , де і вбив її .

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!