503 Service Unavailable

No server is available to handle this request.

Апогей бідності в Росії - 22 мільйона чоловік

14 июля 2015 - newsdoneck

Віце- прем"єр російського уряду Ольга Голодець заявила, що чисельність бідних в Росії зросла до 22 мільйонів чоловік.
"На жаль, прогнози виправдовуються: за офіційною статистикою , чисельність бідних досягла 22 млн чоловік. Це критично" , - сказала Голодець в ефірі телеканалу " Росія 24".
Росстат повідомляв , що чисельність росіян з доходами нижче прожиткового мінімуму в першому кварталі 2015 збільшилася на 3,1 млн осіб порівняно з минулим роком і склала 22,9 млн чоловік.
Зростання рівня бідності цього року , за даними російської влади , зумовлений значним збільшенням розміру прожиткового мінімуму в результаті високої інфляції .
У порівнянні з минулим роком , прожитковий мінімум в Росії , згідно з даними Росстату, в першому кварталі 2015 збільшився до 9 тис. 662 рублів на людину в місяць з 7 тис . 688 рублів.
Російське міністерство фінансів раніше пропонувало скоротити індексацію соціальних виплат в країні для економії бюджетних коштів. Уряд підтримав цю ініціативу , проте Ольга Голодець наполягала на індексації соцвиплат в повному обсязі.
Як повідомляв Діалог раніше ,
Володимир Путін може віддати наказ про широкомасштабний наступ на Україну в разі початку кризи всередині Росії.
Про це заявив військовий експерт Святослав Стеценко.
" Широкомасштабний наступ не можна виключати. ​​Тому що як тільки у них почнеться криза всередині країни , їм треба буде переносити його назовні, а ми для них - найкращий варіант. Росіяни можуть почати наступ в будь-який момент . Це залежить від геостратегічних завдань, які вони перед собою ставлять " , - сказав Стеценко.
За словами експерта , найкращий варіант для Росії полягає в тому, щоб в Україні почалося збройне протистояння всередині країни.
" Тоді вони , білі і пухнасті, в блакитних касках , як миротворці, дійдуть аж до Дніпра. Якщо цього не станеться і нам вдасться всередині суспільства зберегти згуртованість , то наступний їхній варіант - це удар з окупованих територій ", - підкреслив експерт.

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!