Біля Дніпропетровська встановили пам"ятний меморіал Кузьмі Скрябіну

12 июля 2015 - newsdoneck

Близько Лозоватки Дніпропетровської області встановили пам"ятний хрест на честь Скрябіна.
На відкритті меморіалу була присутня родина Андрія Скрябіна , зокрема його батько, дружина і дочка . Також зібралося багато шанувальників співака , передає міський сайт.
Гранітний пам"ятник заввишки в два метри був придбаний за кошти, зібрані шанувальниками творчості улюбленого українського виконавця . На меморіалі викарбувані слова молитви « Отче наш» і рядки з пісні Скрябіна « Пусти мене ».
"Це головна пам"ять, яка повинна жити. Я просто бачу, що люди слухають досі , і дай Бог , щоб слухали надалі, бо це пісні , про що б він не писав пісні про кохання, про наших політиків , вони все одно підтримували людей ", - прокоментував клавішник гурту" Скрябін " Костянтин Сухоносов .
Як повідомляв Діалог раніше ,
Пісні легендарного музиканта заспівав чи не весь український шоу- бізнес.
Вчора в Києві відбувся концерт пам"яті Кузьми "Скрябіна" .
Відомі українські виконавці , серед яких Святослав Вакарчук, Андрій Хливнюк , Ірина Білик , Іван Дорн , Руслана, Наталія Могилевська, Валерій Харчишин , Марія Бурмака та інші співаки - зібралися на одній сцені і виконали пісні "Скрябіна " у супроводі його музикантів.
Послухати пісні Кузьми зібрався повний зал.
Концерт тривав більше двох годин. Артисти , які виходили на сцену, були лаконічними . Кожен намагався коротко розповісти , що особисто для них зробив Кузьма. А ось група "Потап і Настя" , які виконували хіт " Ти мені не даєш " , після виступу відзначили, що в Україні є багато виконавців, які ставали і політиками, і навіть міняли орієнтацію . " Тільки один Кузьма завжди залишався справжнім мужиком" , - підкреслив Потап.
У свою чергу Сашко Положинський, лідер гурту "Тартак " попросив присутніх у залі не перетворювати концерт в панахиду "Тому що він був дуже веселою людиною . Давайте висадимо цей зал , щоб наша енергія дістала до небес , до Кузьми ", - сказав Положинський і виконав пісню "Історія " .
Іван Дорн виступав з композицією " Танець пінгвіна " . Правда, вчора вона прозвучала у своїй первісній версії "Скрябін" . Як відомо , кілька років тому Дорн " реанімував " пісню і зробив кавер у властивій йому манері. Ірина Білик та фронтмен гурту "Океан Ельзи " Святослав Вакарчук розділили композицію " Мовчати" на двох.

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!