Балога : Конфлікт " Правого сектора" і Ланьо - провокація з боку Авакова

13 июля 2015 - newsdoneck

Народний депутат Віктор Балога вважає конфлікт " Правого сектора" і Ланьо провокацією.
Конфлікт " Правого сектора" та народного депутата Михайла Ланьо в Мукачево - це провокація з боку міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова .
Про це в ефірі "Подробиць" розповів народний депутат Віктор Балога.
" Увечері приїхав керівник АТО , заступник голови служби безпеки , сьогодні приїхав мій колега Дмитро Ярош. Сказав, які проблеми є з боку " Правого сектора ", які проблеми є у пана Ланьо та які основні проблеми спонукали піти стінка на стінку " Правий сектор " і народного депутата - це провокація з боку начальника управління внутрішніх справ ", - висловився політик.
За словами Балоги, Аваков " знав, що це буде, і нічого не робив ", міністр дозволив розгорітися скандалу, допустив стрілянину , хоча міг уникнути конфлікту, коли "Правий сектор" тільки стартував зі своєї бази , з міста Ужгорода.
Нардеп вважає, що комусь було дуже вигідно внести дестабілізацію і на заході України .
" Тому, якщо говорити про переговорний процес , то сьогодні цим займається керівник АТО і пан Ярош. Фахівці з СБУ - нормальні . Я бачу, що Дмитро також налаштований на якнайшвидше зняття цієї напруги , яке вийшло, і сподіваюся, що навіть сьогодні вони б в принципі могли вирішити це питання позитивно , і для цього є бажання і сили , і розуміння ситуації. Крапку треба ставити сьогодні ", - заявив Віктор Балога.
Як повідомляв Діалог раніше ,
ДУК ПС " Волинь" зробив офіційне звернення у зв"язку з подіями в Мукачеві.
Своє звернення представники добровольчого українського корпусу розмістили на своїй сторінці в соціальній мережі.
У своїй заяві вони звинуватили президента України і міністерство внутрішніх справ в бездіяльності по боротьбі з корупцією.
"На сьогоднішній день ми бачимо бездіяльність гаранта конституції , бездіяльність структур УМВС по боротьбі з корупцією, контрабандою та зловживанням службовим становищем в органах влади", - сказано в повідомленні.
Вони також звинуватили владу України в покритті злочинних діянь.
" Владні структури замість того, щоб в постреволюційний період почати ефективну боротьбу з усіма злочинними діями попередньої влади взяла їх під своє крило. Що стало наслідком останніх подій в Україні . Корумпованим і ожирілим чиновниками не хочеться бачити на своєму шляху справжніх патріотів та ідейних активістів , пам"ятаючи кров Майдану , каліцтво і смерть побратимів на війні, намагаються повернути державу в конституційне русло ", - зазначили в ДУК .
Також вони заявили, що люди обурені " брехнею Арсена Авакова, який назвав патріотів бандитами" .
" Всі бойові підрозділи ДУК ПС Волині перебувають у повній бойовій готовності і чекають наказу про логічну реакції на події в Мукачевому . Люди обурені заявами і брехнею міністра УМВС, який цинічно назвав патріотів « бандитами ». Хлопці з ПС Закарпаття є нашими бойовими побратимами , які з перших днів війни на Сході держави довели свою самовідданість , жертовність і любов до України ", - сказано в повідомленні.

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!