Барак Обама скоротив терміни 46 ув"язненим

14 июля 2015 - newsdoneck

Напередодні президент США Барак Обама скоротив терміни 46 ув"язненим в результаті перегляду 89 справ .
Обама заявив, що реформування комплексної системи кримінального правосуддя США є одним з головних пріоритетів для його правління , пише
«Їх покарання не відповідають тяжкості скоєних злочинів », - сказав Обама, маючи на увазі тих, чиї вироки він офіційно скоротив в відеозаяву в понеділок , 13 липня.
Обама сказав, що сподівається пропрацювати реформи кримінального правосуддя з двопартійної групою законодавців. Але ці законодавчі виправлення досі застопорилися в Конгресі.
У США живе 5 відсотків населення світу і близько 25 відсотків світового населення сидить у в"язниці .
За оцінками представників Міністерства юстиції, цей перегляд вплине на тисячі людей , особливо на тих, що скоїли злочини , пов"язані з кокаїном.
Але юристам було доручено розгляд заявок на скорочення термінів вироку. Складність деяких випадків і велика кількість нюансів застали їх зненацька і привів до затримок .
« Відповідь була приголомшливою », - сказала Синтія Роузберрі , директор проекту амністії 2014 року, працює з адвокатами - волонтерами , обробними ці нюанси для того, щоб Міністерство юстиції, могло розглянути заявки в належному порядку.
За перші два тижні група Роузберрі отримала 18 000 заявок. На даний момент вони отримали вже 30 000 , і 13 000 з них залишаються невизначеними .
Роузберрі сказала, що адвокати працюють наввипередки з часом - потрібно встигнути переглянути якомога більше заявок до того, як Обама покине свій пост на початку 2017 року.
Кандидатури на амністію приймаються тільки в тому випадку, якщо вони не мають жодних доказів насильства, істотних зв"язків з бандою або наркокартелями , провели у в"язниці не менше 10 років і продемонстрували хорошу поведінку під час ув"язнення.

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!