Бик : "Правий сектор" буде відбивати своїх у міліції

12 июля 2015 - newsdoneck

Прес-секретар 13 батальйону " Правого сектора " Олексій Бик заявив, що ситуація в Мукачеві розгорталася за сценарієм " здачі міст " Сходу України .
Ця заява Олексій Бик зробив під час прес-конференції.
Прес-секретар порівняв події на Донбасі рік тому з конфліктом у Мукачеві. "На місці перестрілки стояли хлопці в цивільному з автоматами і курили разом з міліцією ", - розповів він.
"Правий сектор" своїх не кидає . Ми своїх хлопців не залишимо . Навіть якщо міліція піде в наступ і буде протистояння , то ми готові відповісти ", - підкреслив Бик.
Як повідомляв Діалог раніше ,
Свої версії того, що відбувається розповіли командир 1 -го запасного батальйону добровольчого корпусу « Правого сектора » і нардеп - мажоритарник Михайло Ланьо .
Напередодні в Мукачеве Закарпатської області сталася масштабна перестрілка . У конфлікт довелося втрутитися силовикам . Була розпочата спецоперація із залученням СБУ і Нацгвардії , а також оголошений план перехоплення .
За даними МВС, в результаті конфлікту було вбито одного і поранені чотири цивільних особи . Поранено також шість правоохоронців , один з яких перебуває у важкому стані. Пострілами з гранатометів і кулеметів бандити знищили три міліцейські машини.
Сторони конфлікту розповіли свої версії того, що відбувається . З боку «Правого сектора » свою версію озвучив командир 1 -го запасного батальйону ДУК .
За його словами , представників Правого сектора на переговори викликав місцевий кримінальний авторитет на прізвисько Блюк . Він нібито висловив невдоволення , що бійці перешкоджають переміщенню контрабандних товарів через митницю.
В результаті сторони не дійшли згоди . Загострення ситуації і подальший розвиток подій зі стріляниною сталася при відході бійців «Правого сектора » з спортбази .
У свою чергу народний депутат Михайло Ланьо назвав відбувається провокацією . За його версією, він перед початком перестрілки спілкувався з командиром ПС в Закарпатті щодо надання місць у санаторії для повертаються із зони АТО бійців.
За його словами, під час спілкування вони почули постріли. « Заходить мій помічник. Каже, Михайло Іванович , там застрелили якогось хлопця . Я сказав цьому командиру : що там відбувається? А він мені каже: Михайло Іванович, я ж вам кажу, що люди , які приходять , вони трохи контужений . Я кажу : ну йди їх успокой . І я разом з ним виходжу. Вони тіло забрали з території ... . Вони тіло по -моєму поклали в багажник. І цей командир каже: тіло віддавати ? Ну звичайно. І вони його повернули на територію. Ніхто з моїх людей не провокував », - зазначив він.

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!