Через російської агресії США розмістять важку техніку в Німеччині

11 июля 2015 - newsdoneck

США роблять кроки, щоб компенсувати триваюче скорочення збройних сил у Європі.
це
Про це сказав начальник штабу армії генерал Рей Одієрно в інтерв"ю Wall Street Journal.
Одієрно заявив, що хоче розгорнути додаткові бригади з важкою технікою, включаючи танки і бронетранспортери, у Німеччині. Це дозволить швидко розгорнути необхідні сили в Європі в разі кризи.
У той час як техніка в Східній Європі буде регулярно використовуватися невеликими підрозділами для навчань , великі запаси важкої техніки в Німеччині можуть бути використані в разі загрози . Це дозволить брігадае з близько 3500 солдатів швидко переміщатися по Європі.
Одієрно також має намір призначити 4- ю піхотну дивізію в Колорадо в якості так званої " вирівнюється " регіональної сили в Європі.
Це означає, що бригада , вертольоти і фахівці з логістики регулярно розгортатимуться в Європу для проведення маневрів.
В даний час у армії США таке призначення має одна бригада , що базується в штаті Джорджія.
Новий план, який буде реалізований протягом найближчих двох років, дозволить більшій кількості солдатів брати участь в операціях і навчаннях в Європі.
Крім того, він дозволить експертам розвідки зосередитися на загрозі з боку Росії.
Як повідомляв Діалог раніше ,
Сполучені Штати Америки і Північноатлантичний альянс наростили свої можливості на кордоні на прикордонній з Україною території.
Такий крок є стримуючим фактором для Російської Федерації. Таку інформацію в інтерв"ю " Дзеркало тижня " оприлюднив посол України в Сполучених Штатах Америки Валерій Чалий.
За його словами, і в Північноатлантичному альянсі , і в Сполучених Штатах Америки переглянули присутність своїх сил в Європі.
" Те, що вони реально наростили можливості і в прикордонних з Україною регіонах, це реально є стримуючим фактором можливої ​​ескалації з боку РФ", - зазначив Чалий.
Валерій Чалий заявив, що Російська Федерація, в свою чергу, в даний час активно проводить випробування найбільш сучасних систем озброєння. На даний момент не знято питання про ескалації військових дій.
" Ще раз підкреслюю : ніхто не знімав питання можливої ​​ескалації військових дій , а для цього необхідно тилове забезпечення , інша підготовка , яка зараз і ведеться РФ", - додав Чалий.

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!