Чистки в ДНР : пропажа Мотороли і пошук шпигунів на поліграфі

14 июля 2015 - newsdoneck

Жителі Донецька писали в соцмережах, що ДНР заганяє молодих людей на перевірку на детекторі брехні: " Шукають українців".
Сьогодні стало ІЗВЕТСНОГО , що « росіяни» дійсно привезли в місто поліграф - на ньому перевіряють всіх місцевих молодих ополченців. Значить , бояться проукраїнськи налаштованих шпигунів у своїх рядах. І не даремно - судячи з соцмереж, в Донецьку їх не мало.
Не відомо, чи перевіряли чи на поліграфі начальника ГРУ ДНР похмурого ( російський генерал -майор Петровський) , але в будь-якому випадку «російські » позбавили його « посади» і вивезли в Ростов на Дону з двома помічниками. Підозрюють у крадіжці.
Вирішив відмежуватися від ДНР і глава ЛНР Ігор Плотницкий . У всякому разі , про це говорить його розпорядження : поставити блокпости на « кордоні » з ДНР , посилити паспортний контроль , ввести міграційні карти, обмежити термін перебування « громадян» ДНР в ЛНР до 15 днів, ввести плату за в"їзд і т.д.
Втім, просунуті проукраїнські користувачі соцмереж вважають, що це розпорядження - підробка. Швидше за все, вони мають рацію.
Однак шовініст Едуард Лимонов все- таки запевняє, що між ЛНР »і« ДНР « поставили кордон », і що на ній вже відкрилися три митних пункту. Також Лимонов хвилюється з приводу пропажі Мотороли і його « Спарти» , утиску Гіві і чуток про розформування « Сомалі» .
Як повідомляв Діалог раніше ,
Сьогодні в другій половині дня в Донецьк приїде помічник президента Росії Владислав Сурков.
Як передає з посиланням на власні джерела, «права рука » Путіна відвідає Донецьк для того, щоб зняти з посади голову ДНР Олександра Захарченко.
Відзначимо , чутки про те, що Захарченко знімуть з поста керівника ДНР з"являлися неодноразово . Крісло лідера Донецької республіки пророкували секретарю Радбезу ДНР Олександру Ходаковський , Денису Пушіліну і навіть екс - лідеру горлівських бойовиків Ігорю Безлер .
Джерело видання в теж час не назвав ім"я можливого наступника Захарченко, зазначивши, що Безлер в Донецьк не приїде.
Зазначимо, вчора Ходаковський заявив, що міняти зараз Захарченко буде бессмиленно . Він нібито показав себе з позитивного боку як військовий керівник , а як глава ДНР в мирний час йому ще варто проявити себе.
Тим часом у соціальних мережах з"являються повідомлення, що сьогодні в другій половині дня буде перекрито рух в центрі Донецька через візит в місто «VIP- персони ».

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!