Дружину Джонні Деппа Ембер Херд викликали до суду

16 июля 2015 - newsdoneck

Раннє домашнім собакам Джонні Деппа вдалося уникнути покарання , якому їх збиралися піддати австралійська влада , однак тепер кримінальні звинувачення з приводу « собачого » скандалу пред"явлені дружині актора Ембер Херд .
У делікатній ситуації пара виявилася ще в травні, коли чиновники звинуватили їх у перевезенні двох йоркширських тер"єрів, Пістоля і Бу в Австралію приватним рейсом, не маючи на те необхідні дозволи, що порушує суворі закони біологічної безпеки країни, пише
Міністр сільського господарства Барнабі Джойс звинуватив актора в укритті собак , стверджуючи , що: « пан Депп повинен відвезти своїх собак назад в Каліфорнію , або ми будемо змушені приспати їх».
Депп , зайнятий в Австралії на зйомках останніх « Піратів Карибського моря», швидко зробив все необхідне, щоб вивезти Пістоля і Бу з країни.
Однак австралійські власті цим не задовольнилися
Їй пред"явлено два звинувачення в незаконному ввезенні тварин і одне - в наданні завідомо неправдивих документів - так свідчить заява, зроблена в четвер прокуратурою Австралійського співдружності.
Незаконне ввезення тварин тягне за собою максимальне покарання у вигляді 10 років позбавлення волі і штраф в розмірі 102 000 австралійських доларів ($ 75,000 ) ; а надання помилкового документа - максимальне покарання у вигляді одного року тюремного ув"язнення і штрафу в розмірі 10 200 австралійських доларів ($ 7500 ) .
Як повідомляють прокурори, 52-річному Деппу звинувачень пред"явлено не було.
Херд знялася з Деппом у фільмі «Ромовий щоденник », що вийшов в 2011 році. Зовсім недавно, вона з"явилася у фільмі «Супер Майк XXL» .
З часів скандалу з собаками Депп по всій видимості працює над створенням більш позитивного іміджу в австралійських ЗМІ, зокрема відвідавши минулого тижня дитячу лікарню в костюмі капітана Джека Горобця , героя «Піратів Карибського моря».

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!