Посмотреть можно тут: http://www.futurama.ru/sovetskie-multiki/1840-hitraya-vorona.html.

Експерт: Путін відмовився йти з Донбасу і створює " сіру зону"

11 июля 2015 - newsdoneck

Росія відповіла відмовою на вимогу піти з Донбасу і передбачає зберегти його як «сірої зони» .
Про це пише на своїй сторінці в
Він висловив шість тез :
« 1 . У Донбасі патова ситуація. Київ відмовляється прийняти Донбас на російських умовах : фінансування за рахунок України , а військово-політичний контроль за Росією. Але і Москва не в змозі інтегрувати Донбас .
2. Чому ? Російська економіка дезорганізована і продовжує слабшати. Тим більше , що Захід обіцяє посилення санкцій, якщо Росія не покине Донбас до осені.
3. Більше того, Захід починає тиснути Китай . Західні лідери дали зрозуміти, що не готові 3 вересня в Пекіні разом з Путіним спостерігати за проходженням російських військ на параді.
4. Росія відповіла відмовою на вимогу піти з Донбасу. Москва передбачає зберегти його як «сірої зони» - розмінною геополітичною монети без шансів на соціальну реабілітацію та економічне відновлення .
5. Ідеологічний відповідь на західне тиск зводиться до наступних ідеям : а ) згуртуватися навколо вождя ; б) нам не звикати страждати ; в) гедоністичний Захід відступить першим .
6. внутрішньоелітного баланс серйозно змістився на користь силовиків. Системним лібералам показали в напрямку тюремної параші ».
Як повідомляв Діалог раніше ,
Російський фінансист і блогер Слава Рабинович закликав засудити президента РФ Володимира Путіна за фактичне викрадення свого українського колеги Віктора Януковича в лютому 2014 року.
Про це Рабинович написав у себе в Facebook.
" Тут ще є один невеликий питання Путіну ...
Путін і його ОПГ керували операцією з викрадення законного ( на той момент) президента України Віктора Януковича. Цілком очевидно, в яких цілях .
Свідчення з цього приводу Путін уже дав сам , дуже публічно, в найдокладніших кадрах сумно відомого фільму.
Питання : а це не називається міжнародним тероризмом ? І якщо Янукович зараз перебуває в списку Інтерполу, за сукупністю скоєних ним злочинів проти України і українського народу , то чи не є Путін і його ОПГ співучасниками цих та інших злочинів - в тому числі, щодо сприяння та приховування обвинуваченого ? І сам факт викрадення - воно що , легально , це « прийнятий метод путінської дипломатії » ? Або це - справжнісіньке злочин?
Мені здається, що в діях Путіна відносно Януковича, про які Путін сам розповідає на камеру, бачиться явний склад злочину - організація викрадення чинного глави держави ", - заявив Рабинович.

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!