Греція знову пропустила платіж МВФ за кредитом у розмірі 456 млн євро

14 июля 2015 - newsdoneck

Греція пропустила черговий платіж за кредитом Міжнародного валютного фонду в розмірі 456 млн євро, який було потрібно провести в понеділок.
Про це повідомляє The Financial Times.
Офіційний представник МВФ Джеррі Райс заявив, що зараз , після того, як Греція пропустила платіж по кредиту минулого місяця , загальна заборгованість Афін перед фондом становить 2 млрд євро.
За словами Райса , рада директорів МФВ проінформований про те, що Греція не здійснила платіж 13 липня.
" Запит від грецького уряду на продовження терміну погашення боргу від 30 червня, як очікується, буде обговорюватися радою директорів у майбутні тижні ", - додав він.Як повідомляв Діалог раніше ,
Саміт глав держав і урядів 19 країн єврозони прийняв рішення залишити Грецію в співтоваристві.
Про це повідомляє джерело в кулуарах зустрічі.
" Досягнуто порозуміння про початок третьої програми допомоги Греції, що гарантує збереження країни в складі єврозони ", - сказав він.
Дипломат особливо підкреслив, що третя програма здійснюватиметься " суворо поетапно, в міру реалізації бюджетних заходів Греції" .
Першим кроком, який повинні зробити Афіни для виконання своїх зобов"язань , стане "прийняття парламентом до 14 липня узгоджених з інститутами структурних реформ". Мова йде про шість законопроектах , зокрема про пенсійну і податкову реформи , включаючи перегляд системи ПДВ.
Після цього, в середу, відбудеться чергова зустріч Єврогрупи, яка підтвердить запуск третьої трирічної програми кредитування Греції. Якщо з якої б то не було причини цього не відбудеться, третя програма виявиться зірвана.
"Це гарантує відновлення необхідного рівня довіри Греції", - сказав він.
За попередньою інформацією, обсяг третьої трирічної програми допомоги Греції з боку МВФ і єврозони складе 90 млрд євро у вигляді пільгових кредитів . Між тим, ця інформація носить суто попередній характер - переговори про уточнення усіх деталей програми ще чекають .

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!