Грецькі СІРІЗА і Анеля обговорюють угоду з ЄС

14 июля 2015 - newsdoneck

У парламенті панує напруга і невизначеність , на адресу угоди пускають все більше критичних зауважень.
Політичний секретаріат СІРІЗА скликаний на 8:30 ранку у вівторок , напередодні зустрічі парламентської групи так , щоб ті, хто не згоден з укладеним в Брюсселі договором, могли пояснити свою позицію і наміри, пише
Перш ніж приймати будь-які важливі рішення, Алексіс Ципрас хоче почути заперечення своїх колег. У той час як ліва платформа висловила свою незгоду , очікується, що більшість депутатів проголосує проти введення попередніх заходів , необхідних для надання нової фіндопомоги .
Парламентський представник СІРІЗА Нікос Филис закликав своїх колег підтримати уряд , у відповідь на «переворот» , підготовлений закордонними фінансовими та політичними силами. Однак він стверджував, що по слухає своїх колег, що заперечують проти угоди . Філіс також закликав президента парламенту Зої Константопуло «сприяти» даними процедурам.
Депутати партії « Незалежні греки» також скликали нараду на 8:30 ранку у вівторок для того, щоб обговорити свою позицію на майбутньому голосуванні в парламенті. Президент партії і міністр оборони Панос Камменос запропонував прем"єр-міністру свою підтримку і засудив позицію кредиторів у переговорах , але свою позицію він не уточнив.
Камменос зазначив, що укладена угода не схоже на те , що було погоджено на засіданні ради політичних лідерів і тому його партія не може підтримати його . У той же час він заявив, що « поставлений перед грабіжницької дилемою прем"єр-міністр не міг вчинити інакше ».
Камменос також відкинув можливість участі в « так званої національної мети» уряду і був налаштований дуже критично по відношенню до «Нової демократії» і « Річці ».

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!