503 Service Unavailable

No server is available to handle this request.

Гройсман схвалив закон "Про Національну поліцію" , останнє слово за Порошенка

15 июля 2015 - newsdoneck

Спікер Верховної Ради України 14 липня підписав законопроект №2822 . " Про Національну поліцію" .
Про це повідомляє сайт українського парламенту.
Згідно з інформацією , опублікованою на сайті Ради, закон спрямований у вівторок на підпис Президенту.
Як повідомлялося , закон " Про національну поліцію" був прийнятий 2 липня. 14 липня Верховна Рада не підтримала проект постанови про скасування свого ж рішення про прийняття закону про Національну поліції.
Закон набирає чинності через 3 місяці з дня , наступного за днем публікації , за винятком деяких положень. У частині про поліцейських підрозділах патрульної поліції в Києві цей закон набирає чинності з дня його публікації . У частині про поліцейських підрозділах в Одесі та Львові закон набирає чинності з 20 серпня 2015 року.
Нагадаємо, 13 липня
Набір в поліцію продовжено у зв"язку з великою кількістю бажаючих працювати в новій структурі .
Як передає кореспондент УНІАН, про це журналістам в Одесі повідомила сьогодні 1-й заступник міністра МВС Ека Згуладзе .
« З 15 липня по 7 серпня можна буде подати анкети та документи для навчання в патрульної поліції Одеси, Києва , Львова, Запоріжжя та Миколаєва », - сказала вона, додавши , що дане рішення обумовлене позитивним результатом столичних поліцейських, а також - збільшенням чисельного складу цієї правоохоронної структури і необхідністю кадрового резерву . Це дозволить стартувати проекту в містах-супутниках Південному та Іллічівську , при постійній дісклокаціі в Одесі, в якої найближчим часом приступлять до патрулювання 800 поліцейських.
Незважаючи на збільшення чисельного складу , заробітна плата поліцейських залишається на заявленому раніше рівні - від 8 тис . Грн на місяць. На це , як зазначила Згуладзе , передбачено фінансування .
Замміністра акцентувала, що у майбутніх одеських поліцейських високий рівень прохідних балів, а « рівень мотивації » в міру навчання зростає.

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!