Губернатор Закарпатської області: переговори зайшли в глухий кут, "Правий сектор" не виходить на контакт з силовиками

13 июля 2015 - newsdoneck

Місце знаходження представників " Правого сектора", які замішані у стрільбі в Мукачево, не відомо.
Про це заявив голова Закарпатської ОДА Василь Губаль .
За його словами, роззброюватися вони не планують і про здачу представникам СБУ не йдеться.
" Збройних членів" Правого сектора "знайдуть , поки їх місцезнаходження не встановлено . Вони зброю не склали і на контакт з міліцією не виходять ", - сказав Губаль .
На думку голови ОДА, причиною конфлікту стало з"ясування відносин між злочинцями з обох сторін, які не змогли поділити сфери впливу в регіоні. Він також підтвердив , що зараз силовики здійснюють пошук озброєних бійців . При цьому голова ОДА вважає, що штурм малоймовірний.
Про це на своїй сторінці в Фейсбук написала і колишній прес-секретар київської прокуратури Алена Яхно .
"Мій інформоване джерело в Мукачеві повідомляє, що швидше за все ніякого штурму вже не буде, " тому що нічого штурмувати " . Двоє поранених сьогодні здалися і зараз перебувають у лікарні , а решта, за його словами, - уже далеко ...
А взагалі в цій історії мені зрозуміло тільки одне: гадюка прийшла на " стрілку " з жабою , а потім на неї напала . Але чому серед усього жаб"ячого різноманітності була обрана саме ця тиха, непримітна закарпатська жаба ? Чому ПС раптом перейнявся питанням контрабанди сигарет? Чому заради цього поперся з гранатометом через всю країну? Ці питання вимагають відповіді і ретельного розслідування .
Можливо навіть варто створити тимчасову слідчу комісію у Верховній Раді. Хоча, звичайно , толку від цих комісій як з козла молока. Але все ж ... ", написала вона.
Нагадаємо, в
Про це повідомили в прес- службі організації.
Двох поранених бійців відправили до лікарні з причини загрози їх життю через вогнепальних поранень.
" Радник глави МВС Антон Геращенко заявив, що двоє правосекторовцев , з числа заблокованих у горах закарпатських робінгудів , здалися. Насправді, двох наших соратників з кульовими пораненнями доправили до лікарні з метою врятувати їх життя. На чому грунтується дана теза Геращенко - залишається незрозумілим ", - йдеться в повідомленні.
Як раніше повідомляв Dialog.ua , в МВС заявили про добровільно здалися двох бійців «Правого сектора ».
Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.
За словами Геращенко, в оточенні знаходяться ще дванадцять бійців «Правого сектора ».
«Вони співпрацюють з силами антитерористичного центру і допомагають провести переговори з іншими дванадцятьма хлопцями , які залишаються заблокованими силами АТЦ з метою закликати їх добровільно скласти зброю і дати можливість провести відкрите й справедливе розслідування вчорашньої трагедії в Мукачево» , - написав він.

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!