Гучна справа : в США розслідують торгівлю абортованих частинами тіла

15 июля 2015 - newsdoneck

Сенатор Тед Крус закликає провести повне розслідування щодо організації регульованого дітонародження
У США широко обговорюється вирішення проблеми про збір та продажу абортованих фрагментах і тканинах плоду.
«Конгрес повинен негайно почати розслідування діяльності регульованого дітонародження щодо продажу та передачі абортованих частин тіла, в тому числі, осіб, які їх отримують , і цілей їх використання», - написав Крус у заяві у вівторок.
Відеоролик обговорення , створений « Центром медичного прогресу» , групою , яка виступає проти абортів , з"явився у вівторок вранці і відразу ж надихнув консерваторів Капітолійського пагорба. Це третій ролик, за допомогою якого Білий дім сподівається засудити торгівлю « тканинами плода ».
Раніше у вівторок губернатор Луїзіани Бобі Джіндал , також республіканець , доручив своєму Департаменту охорони здоров"я розслідувати це питання.
Орган регульованого дітонародження , фінансований з боку федерального уряду , визнав, що на відео відображений один з його керівників , але заперечував, що він обговорює продаж ембріональної тканини. Замість цього було заявлено, що він « спекулює на обсязі відшкодування, яке можуть отримати пацієнти , заявляючи про своє бажання пожертвувати будь-яку тканину плоду після здійснення процедури» .
Крім того Крус знову закликав законодавців « повністю консолідувати » організацію регульованого дітородіння - давню вимогу республіканців , які є противниками абортів.
« Немає виправдання платнику податків , що фінансує організації, які отримують прибуток, вбиваючи невинне життя , це набагато менше прибутку від тіла , життя якого вони вкрали », - написав він у заяві.

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!