Яценюк доручив звільнити всіх співробітників митниці Закарпаття

13 июля 2015 - newsdoneck

Прем"єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив голові Державної фіскальної служби Роману Насирова звільнити всіх працівників Закарпатської митниці ГФС - від начальника митниці до рядового працівника .
Звільнити всіх працівників Закарпатської митниці у зв"язку зі скандалом з приводу контрабанди сигарет, що розгорівся після перестрілки «Правого сектора » і міліції. Таке доручення дав прем"єр -міністр України Арсеній Яценюк голові Державної фіскальної служби Роману Насирова .
« Арсеній Яценюк доручив голові Державної фіскальної служби Роману Насирова звільнити всіх працівників Закарпатської митниці ГФС - від начальника митниці та керівників митних постів до рядових працівників», - наводить РІА Новини повідомлення уряду України.
Як повідомляє прес -служба, для забезпечення функціонування митниці Яценюк доручив направити в регіон співробітників митниці з інших регіонів. Також він доручив Міністерству внутрішніх справ України провести розслідування фактів контрабанди та зловживань на Закарпатській митниці і за його результатами порушити кримінальні виробництва .
Як повідомляв Діалог раніше ,
Лідер " Правого сектора " Дмитро Ярош негативно поставився до самодіяльності своїх бійців в Мукачеві. Вказівки на такі дії він їм не давав.
Таку інформацію озвучив голова Закарпатської обласної державної адміністрації Василь Губаль , - передає " Mukachevo.net " .
Губернатор Закарпатської області стверджує, що у нього була особиста розмова з Дмитром Ярош. У цій розмові лідер " Правого сектора" запевнив його, що він виступає категорично проти зброї. Зараз ведуться переговори, проте , результатів немає.
" Він мене запевнив, що виступає категорично проти зброї. Зараз він веде переговори зі своїми підлеглими , але досі згоди між ними не досягнуто" , - заявив Губаль.Также губернатор додав, що Дмитро Ярош негативно поставився до самодіяльності бійців " Правого сектора" в Мукачево .
" Ярош негативно поставився до дій ПС на Закарпатті, таких вказівок він їм не давав" , - зазначив Губаль .

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!