Яценюк : Ми контролюємо 93 % нашої території

17 июля 2015 - newsdoneck

Прем"єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що Україна тримає під контролем 93 % своєї території.
Про це Арсеній Яценюк розповів під час " години запитань до урядів" у Верховній Раді.
«У рамках інвестиційної конференції у нас вже є певні досягнення ... Ми контролюємо 93 % нашої території. Ми маємо неймовірний потенціал, і ми продемонстрували , що ми змогли стримати російську агресію , і ми рухаємося шляхом нелегких реформ », - заявив прем"єр.
Яценюк зазначив, що уряд усвідомлює, що швидкого результату на шляху реформ не варто очікувати, але "якщо це щоденна робота , то ця щоденна робота має результат і принесе свої плоди " .
Як повідомляв Діалог раніше ,
У самопроголошеній ДНР за останні два тижні сталося декілька замахів на лідерів республіки , скасували Міноборони і замінили всі командування « республіканської гвардії ».
Про це на своїй сторінці в livejournal написав Борис Рожин ( colonelcassad ) , посилаючись на коментар екс- начальника розвідки ДНР Сергія Петровського ( позивний Похмурий ) .
«Самі для себе проаналізуйте події 2 останніх тижнів і зробіть висновки . Отже, два замахи , скасування міністерства оборони ДНР , заміна практично всього командування корпусу , Республіканську гвардію переводять у Корпус , сьогоднішній арешт в Ростові заступника міністра податків і зборів Михайлова ... І , запевняю вас , все тільки починається », - заявив Петровський.
Джерела Діалог.UA не виключають, що рокіровка керівного складу ДНР може свідчити про швидке згортання " проекту" ДНР .

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!