Які тварини небезпечні для людини як переносники інфекцій

16 июля 2015 - newsdoneck

1. Кажани .

Виявляється, для нас небезпечні кролики і корови
Виявляється, для нас небезпечні кролики і корови
Американські експерти в цьому зв"язку склали рейтинг з найнебезпечніших тварин з точки зору передачі інфекцій.
1. Кажани . Зараження людей відбувається рідко , але хвороби передаються досить небезпечні . Найстрашніше - сказ, від якого не існує лікування. Єдиний шанс вціліти - пройти курс уколів спеціальної вакцини , пише medikforum.ru .
2. Дикі кролики. З боку такі ніжні , плюшеві , ласкаві . Поширюють туляремію - хвороба , що приводить до серйозних проблем з диханням. У інфікованих також може розвиватися пневмонія і болі в грудях.
3. Птахи . Передають велика безліч хвороб. Серед них пташиний грип і пситтакоз - гостре інфекційне захворювання людини, що виникає при зараженні від папуг. Щороку в США фіксується до 100 подібних випадків.
4. Бабаки та інші дикі гризуни. Переносять на собі інфікованих бліх з бактеріями бубонної чуми. Зараження відбуваються вкрай рідко, але вони трапляються.
5. Миші і щурі . Історики вважають саме цих гризунів винуватцями Чорної смерті - чуми, яка викосила половину Європи в часи Середньовіччя . Переносять та інші шкідливі мікроорганізми.
6. Рептилії . Дуже небезпечні , оскільки частенько переносять сальмонелу прямо на своїй шкірі . Перед ними особливо уразливі діти.
7. Корови . Пов"язані з поширенням сальмонели, кишкової палички та губчастої енцефалопатії ( коров"ячий сказ ) . Штам кишкової палички O157 : H7 для корів безпечний, а людей може навіть і вбити .
8. Собаки . Кращий друг людини здатний перетворитися на гіршого ворога з- за великого числа хвороб, який він здатний передати . Це і сказ, і паразити , і сальмонела, і інфекційні захворювання, викликані бактерією кампілобактер , і навіть плямиста лихоманка Скелястих гір - потенційно смертельне захворювання .
9. Кішки . Ще один неодмінний домашній улюбленець . Від 50% до 90 % укусів кішок інфіковані, оскільки котячі роти досить брудні. Викликають температуру , лихоманку, в рідкісних випадках інфекції кісток та енцефаліти , сказ, туляремію, токсоплазмоз. Передають паразитів.

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!