Якщо ви розбили товар до оплати на касі

11 июля 2015 - newsdoneck

Ось кілька абзаців інформації , які захистять твій гаманець і відшиють адміністраторів і охоронців найпомпезніших

Ось кілька абзаців інформації , які захистять твій гаманець і відшиють адміністраторів і охоронців найпомпезніших магазинів :
Ось кілька абзаців інформації , які захистять твій гаманець і відшиють адміністраторів і охоронців найпомпезніших магазинів :
Ось кілька абзаців інформації , які захистять твій гаманець і відшиють адміністраторів і охоронців найпомпезніших магазинів : Отже , відтепер твій найкращий друг - цивільний кодекс, а саме - той його чарівний пункт, в якому написано: « Особа, яка завдала шкоди, звільняється від відшкодування шкоди , якщо доведе, що шкода заподіяна не з його вини .. »
Що це означає: Якщо ти послизнувся на вологому підлозі і виніс стелаж з шампанським - твоєї вини тут немає, і бити будуть не тебе, а он ту тітку зі шваброю ..Якщо пляшка Оливкової олії повзла по транспортерної стрічці біля каси і раптово приклалася об підлогу , перед законом ти чистий ..Ти взяв банку корнішонів з полиці, а сусідні огірки затріпотіли і обрушилися - ти не зобов"язаний оплачувати операцію по випрямленню рук магазинного мерчендайзера .. Товари повинні бути стійко розставлені і закріплені на полицях, і це - його робота, а не твої проблеми ..Твой наступний друган - ГОСТ 51773-2001 «Роздрібна торгівля. Класифікація підприємств »Згідно з цим ГОСТом« Громадські будівлі та споруди .. », відстань між магазинними стелажами не повинно бути менше 1,4 метра ..Прічем ніж магазин більше, тим ширше повинні битьпроходи між полицями, ось список: 1,4 м - при торгової площі до 100 м21,6 м - при торговій площі св.100 до 150 М22 м- при торговій площі св. 150 до 400 м22,5 м - при торговій площі св. 400 м2Что це означає: Виставлена ​​в центрі проходу піраміда з пляшок: а. робила прохід вже покладеної ширини і ускладнювала рух (пройти повз і нічого не зачепити було важко фізично), б. була погано зафіксована (мерчендайзер безглуздо виставив пляшки, і вони обрушилися з полтичка) .Нарешті, твій третій друг - Кримінальний Кодекс. Він допоможе тобі, якщо в справу вирішить вплутатися охоронець магазіна.Еслі охоронець почав грубіянити, погрожувати, хапати за капюшон, обшукувати сумку і вимагати вийти за нього заміж - нагадай йому про 203 статтею КК .. Він порадіє, дізнавшись, що його активні запальні дії на твою адресу караються позбавленням волі на строк до 7 років, бо це - перевищення повноважень приватні охоронні Предпріятія.Что це означає: За законом, ваш діалог з охоронцем повинен виглядати так: Він: Дорогий сер / мадам! Ви, здається, щось розбили? Оплачувати збираєтеся? Ти: Звичайно, збираюся! Як тільки мою провину доведуть у судовому порядку, в той же день і оплачує! Він: Що ж, звучить розумно. Всього вам доброго, вдалого дня.Ти: До зустрічі, я Вас люблю! ..Пріменяй Знання: Отже, в магазин залетів метеорит і вибив з твоїх рук, пляшку червоного сухого врожаю 1984 ..Бледний адміністратор вимагає, щоб ти оплатив розбиту пляшку ..Заявляй про свою невинність і, якщо адміністратор піде на конфлікт, вимагай тужливу книгу. Детально опиши трапилося, включаючи час катастрофи (оператор камери відеоспостереження скаже тобі спасибі), свідків (ти сам собі скажеш спасибі, якщо дійде до суду), та основних учасників параду (їх потім висічуть) .Також вимагай складання акта про псування товару, в якому обов"язково зафіксуй всі супутні обставини: слизька підлога, вузькі проходи між стелажами, п"яних футбольних фанатів, танцюючих кришнаїтів, штовхаються зомбі ...

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!