Клуби, лімузини, дівчинки: як влаштувалася в Донецьку

15 июля 2015 - newsdoneck

Якість життя мирних жителів Донбасу погіршується з кожним днем. На порозі - гуманітарна катастрофа , яку підстьобує блокада окупованих районів. Мирні жителі затягли паски - постійно зростаючі ціни на продукти харчування не дозволяють розкошувати в їжі, а грошей вистачає тільки на найнеобхідніше. Втім, асортимент магазинів та ринків скорочується щодня - так, вже виявляється дефіцит м"яса і молочних продуктів.
Однак, за словами донеччан , настільки сумне становище справ не стосується головної " касти " жителів Донецька - бойовиків. Судячи з їхніх слів і фотографій в соцмережах, вони собі не відмовляють ні в чому. І поки донецькі старі стоять у черзі за гуманітаркою , бойовики ходять в ресторани, дарують своїм " бойовим подругам " автомобілі і шумно відзначають свої свята .
Пару тижнів тому в Калінінському районі святкували народження дитини одного з ватажків бойовиків. " Був великий салют або феєрверк, але ми не побачили, тому що були на вулиці зі своїми дітьми і з першими пострілами помчали додому - нам здалося, що почало щось вибухати, - говорить донеччанка Стелла Парфьонова. - Це потім уже сусіди розповіли, що гулянка була знатна " .
Посиденьки в ресторані - судячи з усього , улюблене проведення часу бойовиків. У Донецьку відкриті кафе, пивоварні та інші заклади , в які вони - завсідники .
Також донеччани відзначають, що на дорогах міста з"явилося багато дорогих автомобілів, які практично зникли торік з Донецька. "Я б не повірив, якби мені розповіли, але особисто бачив, як по вулиці Артема їхав мерседесовский" кубик ". Дуже багато" Лексусів "," Вольво "та" БМВ ", причому це не старі моделі, а новенькі. За кермом дуже часто дівчата. Їздять, звичайно, без правил - а навіщо? Дороги порожні, а людці для них ніщо. - дивується донеччанин Юрій Римар. - Мій сусід з незакінченим початковою освітою "віджав" собі "Ніссан". Причому хвалиться цим, каже, "націоналізував".
Власне, заради цього і стають бойовиками - щоб заробити або " віджати " , розповідають донеччани . Так , на вулиці дібровний ( в народі іменується "вулиця Дем"яна Бєдного " ​​, де розташовані фешенебельні будинки і таунхауси ) вже поселилися нові мешканці - у формі і зі зброєю. На околицях живуть місцеві , а от заїжджі бойовики , кажуть донеччани , воліють центр .
При цьому не всі бойовики можуть добре "заробляти" . Багато хто скаржиться на затримку " зарплати" .
Нерідко бойовики займаються і рекетом . За словами донеччан , саме цей "бізнес"
До слова , про побори бойовиків мирні жителі Донецька можуть розповідати довго, особливо ті, хто часто з різних причин виїжджає на власних машинах на підконтрольну українській владі територію. " На в"їзді в Донецьк з боку Маріуполя знаходиться декілька блокпостів бойовиків - на кожному з них постійно щось клянчать . Якщо знайдуть спиртне - обов"язково " попросять "поділитися , також і з сигаретами і продуктами, і бензінчика просять відлити - літрів по 5-6 ", - відзначає донеччанин Костянтин Пивоваров .

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!