Колишній глава СБУ вважає, що Порошенко наказав привести спецслужби в бойову готовність

10 июля 2015 - newsdoneck

Спецслужбам тепер багато в чому доведеться діяти на випередження.
Про це заявив екс -глава Служби безпеки України Ігор Калінін.
За його словами, заява Президента України Петра Порошенка про істотне зростання рівня диверсійної і терористичної загрози поза зоною АТО передбачає " рішучу , чітку і швидку " реакцію спецслужб щодо попередження можливих терактів.
"Просто так Президент такі заяви не робить - це означає, що надійшла інформація від спецслужб. Якщо така інформація є , я впевнений, і Служба безпеки , і Міністерство внутрішніх справ , і Міністерство оборони, і зовнішня розвідка зобов"язані підключити весь ресурс, щоб цього не допустити , працювати на попередження . Спецслужби зобов"язані відреагувати - рішуче, чітко і швидко ", - переконаний Калінін.
Він також зауважив, що мова йде не тільки про загрозу терористичних актів в класичному розумінні цього слова , але також про викрадення людей та інших злочинах.
"Необхідно чітко розуміти, що в період війни будь-яка загроза , яка спрямована проти держави і проти громадян , є терористичною загрозою", - підкреслив він.
Нагадаємо,
У регіонах , які знаходяться за межами зони проведення антитерористичної операції, підвищився рівень диверсійної і терористичної загрози. Таку інформацію президент України Петро Порошенко оприлюднив , виступаючи на засіданні розширеної колегії міністерства внутрішніх справ України , - повідомляє " УНН " .
"Суттєво зріс рівень диверсійної і терористичної загрози в регіонах за межами зони проведення антитерористичної операції ", - заявив П.Порошенко.
За словами президента України , криміналітет поза зоною антитерористичної операції користується тим, що всі основні сили кинуті на боротьбу з російсько- терористичними військами в Донбасі. Поки Україна бореться з наслідками гібридної війни в Донбасі, кримінальні угруповання на інших територіях намагаються скористатися цим.
Президент також зазначив, що з окупованого Донбасу на територію вільної України відбувається витік зброї.

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!