Лубківський : Наливайченко законно оформив статус учасника АТО

11 июля 2015 - newsdoneck

Колишній радник голови СБУ Маркіян Лубківський заявив, що Наливайченко законно отримав статус учасника бойових дій.
Екс-голова Служби безпеки України (СБУ) Валентин Наливайченко має статус учасника АТО , передає
Про це повідомив представник Центру сприяння звільненню заручників Юрій тандем в ефірі програми Шустер Live , передає «Українська правда» .
Наливайченко, який у студії сидів поруч з Тандітом , не спростував цієї інформації, але і не відповів на питання про те , скільки днів він провів у зоні конфлікту на Сході України .
Колишній радник голови СБУ Маркіян Лубківський написав у своєму Facebook, що Наливайченко законно отримав статус учасника бойових дій під час його роботи в СБУ.
« Незвично боляче виймати ніж зі спини від людини, з якою працював і дружив, який клявся в дружбі і співав дифірамби . Ніж у спину Наливайченко встромив такий собі дивний тип тандем , звинувативши екс -главу СБУ, який розгортав антитерористичну операцію (!) В отриманні статусу учасника бойових дій » , - написав Лубківський
За його словами , Наливайченко разом з Альфою в критичному квітні 2014 працював в зоні АТО .
«Саме Наливайченко навесні вже цього року на лінії розмежування інспектував роботу підрозділів СБУ біля Донецького аеропорту , і саме він 18 травня проводив на Сарматі колегію СБУ», - зазначив Лубківський.
Як повідомляв Діалог раніше ,
Президент не задоволений роботою пропускних пунктів на лінії розмежування , тому був звільнений минулий глава СБУ Валентин Наливайченко.
Про це він сказав в інтерв"ю телеканалу "Україна".
"Я не задоволений перевірками на лінії зіткнення , тому був знятий голова СБУ. Це повинен бути заслін , від ДРГ та контрабанди, але для українців, які провідують близьких або їздять на могили родичів , для реінтеграції тих, хто залишився на окупованих територіях , ми повинні спростити режим перетину лінії зіткнення . Я розпорядився скасувати паперові пропуску, заявник не буде контактувати з дозвільними органами. Якщо ти не зустрічаєшся із заявником , то у тебе немає можливості взяти хабар ", - заявив Порошенко.
Також Президент розповів, що глава РНБО Олександр Турчинов зараз перебуває у зоні АТО , його завдання - спільно з прикордонниками та СБУ запустити непаперових систему перепусток .
Крім того , Порошенко зазначив, що гуманітарна допомога буде мати "зелений коридор" для проїзду через лінію дотику.
"Але ці продукти не повинні опинитися в супермаркетах" , - заявив він.
Порошенко зазначив, що глава Донецької військово- цивільної адміністрації Павло Жебрівський отримав завдання створити торговельні майданчики на лінії зіткнення . " Наживатися на цих пунктах ми не дамо ", - зазначив Президент.

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!