Мітинг " Правого сектора" під адміністрацією Порошенко триває

13 июля 2015 - newsdoneck

Безстрокова акція бійців " Правого сектора" в Києві триває з тими ж вимогами .
Про це повідомив кореспондент телеканалу 112 Україна .
"На нічне чергування поруч із АП залишилося кілька десятків представників ПС і поки їх кількість не змінюється. Протягом ночі, якщо надходили свіжі новини з Мукачева, виходив людина до мікрофона і ці новини зачитував. З боку АП залишається охорона порядку, чергують міліціонери і представники Нацгвардії і тільки в них відбувалася ротація. Кількість охоронців збільшилася приблизно до 30 чоловік, вони вишикувалися в шеренгу одягнені в бронежилети. Працівники АП безперешкодно потрапляють на своє місце роботи. За вимогами пікетувальників, вони залишаються незмінними ", - сказав кореспондент.
Представник ДУК ПС з позивним "Беркут" розповів, що безстрокова акція бійців триває з тими ж вимогами .
"На даний момент військово- політичний рух ПС продовжує безстрокову акцію , яка ставить перед собою мету відставку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова . Арешт і притягнення до відповідальності народного депутата ВР Ланьо , а якщо він втік за кордон , то притягти до відповідальності осіб , які до цього причетні , а також звільнити та притягнути до відповідальності всіх представників МВС Закарпатської області " , - заявив він.
Нагадаємо, раніше в Мукачеві відбулася перестрілка . Прокуратура повідомила, що 20 озброєних людей у ​​камуфляжній формі з написами "Правий сектор" і відповідними наклейками на автомобілях, з метою розподілу сфер впливу, призначили зустріч місцевим жителям в одному з кафе. Після на грунті конфлікту вони почали стрілянину , в тому числі з кулеметів і гранатометів.
У свою чергу ДУК "Правий сектор" повідомив, що дана ситуація сталася , бо вони блокували проходження контрабанди. У зв"язку з ситуацією в Мукачеві всі військово- політичний рух ДУК було піднято по бойовій тривозі . У багатьох українських містах рух почав акції протесту.
Як повідомляв Діалог раніше ,
Пост ДАІ знаходиться на Житомирській трасі, на під"їзді до Києва , разом з прапором України там розміщена символіка " Правого сектора" .
Як повідомляє INSIDER , уздовж траси зосереджено кілька автомобілів з символікою " ПС" .
В " Правом секторі " пояснили, що обладнали блокпост під Києвом, щоб не пропускати додаткові сили міліції та Національної гвардії в Закарпатську область.
За словами прес -секретаря 13-го запасного батальйону " ПС" Олексія Бика, " блокпости " обладнані не тільки біля Києва , а й у ряді інших регіонів України.
Спікер підкреслив, що активісти " Правого сектора" готові застосувати силу, щоб не пропустити додаткові сили правоохоронців в район Мукачево .

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!