Мексику стрясає потужний ураган « Долорес »

15 июля 2015 - newsdoneck

Західне узбережжя Мексики вже відчуло на собі дії урагану.
Про це повідомляє
Метеорологи повідомляють про те, що на тихоокеанському узбережжі Мексики набирає силу ураган " Долорес " . Як інформує ВВС з посиланням на Національний ураганний центр США, сила " Долорес " на даний момент оцінюється в чотири бали .
Станом на 09 : 00 за Гринвічем ураган проходив в 515км ( 320 миль ) на південь від Кабо -Сан- Лукас. " Долорес " рухався на північний захід, дозволяючи сподіватися на те, що тихоокеанське узбережжя Мексики постраждає не дуже суттєво , хоча пориви вже досягли частині півострова Нижня Каліфорнія.
Національний ураганний центр США попередив , що вони можуть бути небезпечні для життя і вплинути на нинішні погодні умови .
За словами метеорологів, постійна швидкість " Долорес " зросла до 215 км / год ( 134 миль на годину) з деякими більш сильними поривами .
Фахівці підкреслили , що за прогнозами протягом подальших 24 годин " Долорес " буде посилюватися.
Як повідомила сьогодні місцева " Реформа" , в 16 муніципалітетах штату Веракрус затяжні опади, що супроводжувалися сильними поривами вітру , стали причиною декількох зсувів. В одному з районів грязьовий потік зніс житловий будинок, де знаходилася сім"я з шести осіб. В результаті події один з них загинув, решта отримали травми різного ступеня тяжкості.

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!