На півдні Франції прогриміли два вибухи

14 июля 2015 - newsdoneck

Вибух стався поруч з аеропортом Марсель Прованс , п"ятим за завантаженістю в країні.
За інформацією місцевої влади , вибухи прогриміли на нафтохімічному заводі в Буш- дю- Рон на півдні Франції, передає
«Вибухи обумовлені двома резервуарами , що знаходяться в 500 метрах один від одного і наповненими хімічними речовинами », повідомив французьким ЗМІ джерело, близьке до розслідування .
В одному резервуарі містився бензин, в іншому - нафта , горюча рідина вуглеводневої суміші . На місце події було негайно відправлено близько 120 пожежників. Влада говорить, що вжили особливих заходів щодо запобігання можливого забруднення міста та прилеглих населених пунктів вуглеводнем . У місті біля заводу для запобігання забруднення вуглеводню змішаного з водою, встановлена ​​спеціальна дамба.
Над місцем події видно вражаючі шлейфи диму, а області в радіусі 1,5 км від потерпілого заводу за словами радіо Провансу France Bleu будуть забруднені. Північно -західний вітер поширює стовпи диму на навколишні міста Мариньян , Ле- Пен- Мірабо і Сен- Вікторі .
Інцидент стався у вівторок вранці на нафтопереробному заводі LyondellBasell в місті Берр - л"Етан . Як повідомляє преса , вибухи були чутні біля аеропорту Марсель Прованс , п"ятого по завантаженості аеропорту Франції . Він знаходиться в 11,5 км від Берр - л"Етан .
Згідно із заявою префектури Буш- дю- Рон , вибухи почули в 3 ранку за місцевим часом (1:00 за Гринвічем) . В результаті інциденту ніхто не постраждав.
Джерело повідомляє, що в інциденті підозрюється злочинний умисел .
« Одночасний вибух баків , розташованих приблизно в 500 метрах один від одного , не може бути наслідком технічної аварії», заявило джерело. « Тут розглядається ймовірність здійснення явно злочинного наміру ».
LyondellBasell - це багатонаціональна хімічна компанія , яка працює на п"яти континентах і налічує близько 11 000 співробітників.

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!