На українському консулі в Туреччині помітили футболку з Путіним

12 июля 2015 - newsdoneck

Почесний консул України в турецькій Анталії з"явився на публіці в майці із зображенням російського президента.
На принте Володимир Путін тягне вперед руки, а підпис говорить : " Ввічливість - наше все!"
Нестандартний вибір одягу викликав реакцію в соцмережах.
«Це особистий вибір кожного - яку громадянську позицію займати і висловлювати . Але якщо ти представляєш держава - будь добрий відповідати за базар, - пише живе в Туреччині Василиса Дребушевської - Йілмаз .
" На фотографії крайній праворуч у футболці з Путіним - почесний консул України в Антальї Льовент Айдин . Фото свіже. Не розумію, як може така людина представляти країну . Навіть якщо мова йде про символічні функції " , - коментують користувачі.
Відзначимо , що пан Айдин не є штатним співробітником українського МЗС , так само як і не є громадянином України. Однак, як почесний консул , виконує представницькі функції від імені країни.
Як повідомляв Діалог раніше ,
Росія відповіла відмовою на вимогу піти з Донбасу і передбачає зберегти його як «сірої зони» .
Про це пише на своїй сторінці в Facebook російський історик, доктор історичних наук, професор і завідувач кафедрою зв"язків з громадськістю МДІМВ Валерій Соловей, посилаючись на свої джерела.
Він висловив шість тез :
« 1 . У Донбасі патова ситуація. Київ відмовляється прийняти Донбас на російських умовах : фінансування за рахунок України , а військово-політичний контроль за Росією. Але і Москва не в змозі інтегрувати Донбас .
2. Чому ? Російська економіка дезорганізована і продовжує слабшати. Тим більше , що Захід обіцяє посилення санкцій, якщо Росія не покине Донбас до осені.
3. Більше того, Захід починає тиснути Китай . Західні лідери дали зрозуміти, що не готові 3 вересня в Пекіні разом з Путіним спостерігати за проходженням російських військ на параді.
4. Росія відповіла відмовою на вимогу піти з Донбасу. Москва передбачає зберегти його як «сірої зони» - розмінною геополітичною монети без шансів на соціальну реабілітацію та економічне відновлення .
5. Ідеологічний відповідь на західне тиск зводиться до наступних ідеям : а ) згуртуватися навколо вождя ; б) нам не звикати страждати ; в) гедоністичний Захід відступить першим .
6. внутрішньоелітного баланс серйозно змістився на користь силовиків. Системним лібералам показали в напрямку тюремної параші ».

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!