Найєм : чи буде штурм " Правого сектора " у Мукачеві , залежить від Яроша

12 июля 2015 - newsdoneck

Народний депутат Мустафа Найєм вважає, що результат ситуації в Мукачеві безпосередньо залежить від дій Дмитра Яроша .
Про це він сказав в ефірі телеканалу "Інтер".
"Було кілька груп , які займалися контрабандою сигарет. Вони якийсь час ділили між собою різні ділянки кордону, різні підприємства, різні траси.
І Правий сектор була ще однією силою, яка намагалася взяти під контроль, або намагалася , чи що, знімати дань із тих, чи інших бізнесменів, які займалися як раз-таки контрабандою. Очевидно , що в цьому були замішані і митники, і правоохоронці і служба безпеки .
Можливо, представники МВС та у всій цій історії все якось жили разом . Якось це все відбувалося. У якийсь момент одна зі сторін відмовилася платити гроші. Після чого сталася ця сутичка ", - повідомив нардеп своє бачення ситуації.
При цьому він заявив , що силовий варіант вирішення ситуації розроблений і єдиний варіант його уникнути - представники " Правого сектора" повинні здатися.
"Наскільки я знаю , питання силового вирішення ситуації він розробляється , він розроблявся , і він готовий . Все зараз залежить від того, наскільки Дмитро Ярош , і його прихильники зможуть домовитися між собою.
Наскільки мені відомо , там теж є проблеми , між Дмитром Ярошем і тими хлопцями, які приховуються. Якщо вони погодяться на умови СБУ і вони вийдуть - силового варіанту не буде ", - розповів Найем.
Відзначимо , що радник глави МВС Антон Геращенко заявив, що
Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.
За словами Геращенко, в оточенні знаходяться ще дванадцять бійців «Правого сектора ».
«Вони співпрацюють з силами антитерористичного центру і допомагають провести переговори з іншими дванадцятьма хлопцями , які залишаються заблокованими силами АТЦ з метою закликати їх добровільно скласти зброю і дати можливість провести відкрите й справедливе розслідування вчорашньої трагедії в Мукачево» , - написав він.

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!