Народний фронт: Ланьо позбудеться депутатської недоторканності

13 июля 2015 - newsdoneck

У фракції " Народний фронт" не виключають можливості позбавити депутатської недоторканності Михайла Ланьо , причетного до трагічних подій в Мукачевому Закарпатської області.
Про це на телеканалі заявив заступник глави фракції " Народний фронт" у Верховній Раді України Андрій Тетерук .
"Після подій у Мукачевому Генеральна прокуратура України підготує документи , розслідує ... і Ланьо позбудеться депутатської недоторканності", - зазначив він.
Депутат сказав, що безпосередньо перед перестрілкою розмовляв з командиром " Правого сектора" в Закарпатті у себе в кабінеті. За його словами , бійці " Правого сектора " звернулися до нього за допомогою з надання місць в санаторії для військових, які повертаються із зони АТО .
Як повідомляв Діалог раніше ,
Народний депутат України Михайло Ланьо після подій у Мукачевому залишив Україну.
Про це повідомили в прес-службі «Правого сектора ».
"Депутат Ланьо - кримінальний авторитет, контрабандист , був винуватцем розстрілу наших побратимів у м Мукачево, виїхав за кордон. Само собою зрозуміло, що його без проблем пропустили на кордоні в Закарпатті, де він тримав грандіозні потоки контрабанди , зокрема наркотиків", - йдеться в повідомленні.
У свою чергу, Ланьо спростував інформацію про свій виїзд за кордон в ефірі телеканалу «Інтер».
"Я перебуваю в Україні , в місті Мукачево, у себе вдома ", - сказав він.
Як раніше повідомляв Dialog.ua , в " Правом секторі " заявили про підтримку своїх дій серед пересічних українців .
"Правий сектор" готовий до того, щоб у суді розібратися з подіями в Мукачеві. Ми нічого поганого не робили, відчуваємо підтримку людей і нам боятися нічого. А якщо ми зіткнемося з корумпованим суддівством , то будемо люструвати » , - сказав спікер " Правого сектора "Артем Скоропадський.

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!