Невідомі зламали Twitter і сайт Авакова

14 июля 2015 - newsdoneck

Вранці в Twitter глави МВС Арсена Авакова з"явилося повідомлення про підготовку до зняття недоторканності з нардепа Дмитра Яроша .
" Міністерство внутрішніх справ України спільно з Генеральною прокуратурою планує поставити перед Верховною Радою питання про позбавлення депутатської недоторканності лідера" Правого сектора " для проведення необхідних слідчих дій. Відповідний пакет документів буде представлений на розгляд парламенту в найближчий час" , - йдеться в повідомленні.
МВС готує пакет документів до Верховної Ради для позбавлення Д.Яроша депутатської недоторканності http://t.co/GGJaaJalca
Повідомлення з"явилося в Twitter -акаунті міністра з посиланням на його персональний сайт . В даний момент сайт не працює.
Аваков вже спростував достовірність повідомлення. За його словами , підготовка документів про позбавлення недоторканності лідера " Правого сектора" - фейк .
раніше
Про це свідчать повідомлення, опубліковані на офіційній сторінці РНБО.
"Правий сектор " не бажає знищення України як державного утворення "
"Ми вимагаємо арешту Ланьо та Медведчука"
"Ми вимагаємо відставки міністра Авакова"
"Бійці Правого сектора в Мукачеві діяли в межах необхідної оборони "
"Треба негайно затримати міліцейських чинів , які віддали наказ на відкриття вогню у Мукачеві ", - йдеться в повідомленнях на сторінці РНБО.
Раніше на сторінці РНБО в Twitter з"явилася інформація про звільнення керівника СЦКК від української сторони генерала Тарана, яке пізніше офіційні структури назвали фейком і списали на злом аккаунта.

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!