ОАЕ депортують австралійку за фото у Facebook

14 июля 2015 - newsdoneck

Громадянка Австралії , заарештована в Абу- Дабі за звинуваченням у кіберзлочині , буде депортована найближчим часом.
Міністр закордонних справ Джулі Бішоп сказала, що Джоді Маги була затримана в Об"єднаних Арабських Еміратах ( ОАЕ) і зобов"язана заплатити штраф, передає
Маги була затримана в липні.
Як вона повідомила австралійському мовленню (ABC ), її заарештували за те, що вона розмістила на Facebook фото автомобіля, який, як вона вважала, був неправильно припаркований.
Джулі Бішоп не збирається обговорювати деталі справи , однак зазначила, що консульські посадові особи запропонували Маги і її чоловікові допомогу , «коли їй було пред"явлено звинувачення відповідно до законів про кіберзлочинність ОАЕ ».
«Я очікую, що вона буде депортована в самий найближчий час », - заявила Бішоп журналістам у вівторок.
Бішоп також закликала австралійських мандрівників дотримуватися законів країн, які вони відвідують.
Закони про кіберзлочинність , прийняті в ОАЕ в 2012 році для припинення інакомислення , були засуджені правозахисними групами.
Департамент закордонних справ ОАЕ попереджає, що місцеві закони , які за австралійським стандартам можуть здатися суворими, відносяться і до австралійських мандрівникам , і до жителів країни .
Маги повідомила ABC, що вона й гадки не мала , що вона зробила не так.
На фотографії, розміщеної на Facebook, вона затемнила номерний знак автомобіля, припаркованого на місці для паркування інвалідів перед її квартирою в Абу- Дабі.
«Я доручаю своє життя хаосу. Я в жаху », - сказала вона.
Як повідомляв Діалог раніше ,
Грузинський Мін"юст подав до Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) вимога до Росії виплатити € 70320000 в якості відшкодування моральної шкоди за депортацію громадян Грузії в 2006 р
Про це повідомляє РІА « Новости» .
«Міністерство юстиції Грузії 2 липня 2015 представило в Страсбурзький суд документ, що відображає позицію Грузії, з метою відновлення порушених прав грузин , колективно виселених з Російської Федерації восени 2006 року, і зажадало компенсацію. З метою відшкодування морального збитку Грузія вимагає від влади Росії € 70320000 . Ця сума грунтується на прецедентних рішеннях Страсбурзького суду з подібних справ », - йдеться в повідомленні.

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!