Обама і Байден : Санкції проти Росії будуть збережені

14 июля 2015 - newsdoneck

Американські лідери Барак Обама і Джо Байден пообіцяли Яценюку свою підтримку.
Президент США Барак Обама і віце -президент Джо Байден пообіцяли знаходиться у Вашингтоні прем"єр - міністру України Арсенію Яценюку , що США збережуть антиросійські санкції до повного виконання Мінських домовленостей, повідомив Білий дім.
Обама і Байден заявили про " незмінну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України , підкреслили, що США будуть виконувати зобов"язання про збереження санкцій відносно Росії до повного виконання нею обіцянок по Мінським угодами ", - зазначили в Білому домі.
Одночасно Обама і Байден вітали прагнення України до здійснення " амбітних " економічних реформ, а також тверду позицію уряду ( України - Ред.) Щодо популістських заходів , які можуть підірвати фінансову стабільність "країни.
"Керівники погодилися з важливістю для України проведення додаткових реформ , включаючи енергетичний сектор, щоб виконати свої зобов"язання перед МВФ та іншими фінансовими інститутами ", - підкреслили у Вашингтоні.
Як повідомляв Діалог раніше ,
Президент США Барак Обама має намір посилити боротьбу проти " Ісламської держави " .
Незважаючи на те, що міжнародний військовий альянс завдає ІГ удар за ударом , дана терористичне угрупування утримує контроль над більшою частиною Сирії та Іраку , пише " Російський Діалог".
Президент США Барак Обама оголосив про розширення боротьби проти терористичного угруповання під назвою "Ісламська держава " ( ІГ) . Після проведення обговорень з високопоставленими військовими і службовцями розвідки Обама заявив, що особливий акцент повинен бути зроблений на нанесення повітряних ударів по опорних пунктах ІГ в Сирії і резиденцій керівництва джихадистів .
Сирійська опозиція запевнила президента в посиленні наданої підтримки , яка зокрема відноситься до технічного обладнання та навчанню бійців. У вихідні військова коаліція під керівництвом США бомбардувала опорний пункт ІГ Аль- Ракка . У віданні наземної боротьби Вашингтон покладається на об"єднання курдів і повстанців, які хочуть повалити президента Башара аль- Асада.
В Іраку проти " Ісламської держави " , який проголосив " Халіфат " , борються курди і урядова армія . Сполучені Штати зобов"язалися забезпечити їх поставками необхідного обладнання - зокрема протитанкової зброї - для того, щоб збільшити сили безпеки Іраку .
Що стосується ударів з повітря , то з літа 2014 року США разом із союзниками здійснюють повітряні атаки на позиції ІГ . Кілька ісламістських угруповань об"єдналися з тим щоб поставити режим Асада на коліна , проте в той же час вони борються за владу з іншими повстанськими групами.
Загальновизнаним противником ІГ є " Нусра " , відгалуження терористичної мережі Аль -Каїда , яку звинувачують в недавньому нападі на місто Алеппо, коли за словами очевидців вибухнув терорист -смертник , забравши з собою життя 25 людей .

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!