ОБСЄ : Місія зафіксувала захоплення Дебальцеве терористами

16 июля 2015 - newsdoneck

Заступник голови моніторингової місії в Україні Олександр Хуг підкреслив, що місія зафіксувала захоплення Дебальцеве сепаратистами.
Захоплення Дебальцеве був прямим порушенням Мінських домовленостей.
Про це нарешті згадали в ОБСЄ. Заступник голови моніторингової місії в Україні Олександр Хуг підкреслив, що місія зафіксувала захоплення бойовиками міста . Проте спостерігачі не можуть брати участь у реалізації мінських домовленостей.
Вони , мовляв, тільки представляють факти , які повинні використовувати сторони конфлікту . 18 лютого, після потужних боїв і загрози повного оточення , українські війська відійшли з Дебальцевого .
Як повідомляв Діалог раніше ,
Російська Федерація та її маріонетки намагаються зруйнувати Мінські домовленості. Планують наступати за трьома важливими напрямками .
Російська Федерація та її маріонетки мають намір відновити активні бойові дії. Таку інформацію оприлюднила прес -служба Ради національної безпеки і оборони України.
"Росія намагається зруйнувати Мінські домовленості і відновити активні бойові дії , почавши наступ, як мінімум, за трьома важливими напрямками уздовж лінії зіткнення ", - сказано в повідомленні прес-служби РНБО.
У повідомленні також зазначається, що терористи намагаються розгорнути свою агентурну мережу по всій території України . Таким чином, вони намагаються посіяти паніку серед населення України.

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!