Офіційна заява " Правого сектора" з приводу вибухів у Львові

14 июля 2015 - newsdoneck

"Правий сектор" офіційно заявив, що не має відношення до вибухів у Львові, в результаті яких постраждали співробітники МВС.
У заяві, опублікованій на офіційному сайті руху , сказано, що дані вибухи явно
"Але тільки наївний дурень або фанатичний ворог нашого руху зможе подумати, що " Правий сектор " ні з того, ні з сього організовує вибухи в українських містах ", - сказано в заяві.
"Ми вважаємо, що ймовірними замовниками та виконавцями вибухів є або промосковські сили , або ж люди , що діють, виконуючи замовлення нинішньої влади. І в першому, і в другому випадках зловмисникам могло йти про посіві в суспільстві психологічного придушення , недоречну дестабілізацію ситуації , вбивання клина між " Правим сектором " і суспільством, дискредитацію самої ідеї антирежимної боротьби " , - додали в" Правом секторі ".
Нагадаємо, у вівторок вранці у Львові практично одночасно прогриміли вибухи біля двох відділень міліції. Поранено двох людей .
У лікарню у важкому стані доставлений 24-річний сотрудн провоохранітельних органів, також постраждала 31-річна інспектор.
На місцях НП працюють слідчі групи . Біля одного з відділів міліції знайдена запобіжна скоба від гранати РГД-5 .
За попередніми даними, невідомі замінували двері двох дільничних пунктів у Львові, де прогриміли вибухи.
Пізніше з"явилася інформація, що
Про це повідомляється в заяві прес -служби МВС,
«МВС пов"язує ці вибухи з подіями на Закарпатті, організованими з метою дестабілізації ситуації в країні», - сказано в повідомленні.
Зазначимо, близько години тому у Львові практично одночасно прогриміли вибухи біля двох відділень міліції. Поранено двох людей .

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!