Під час аварії літака в США вижила 16-річна дівчина

14 июля 2015 - newsdoneck

У суботу 16-річна Отем Віатч летіла з бабусею і дідусем на невеликому приватному літаку. Літак вилетів з Монтани , але в кінцевий пункт так і не прибув .
Влада заявляє , що підліток , який летів на літаку, який зник у минулі вихідні в штаті Вашингтон, живий і почувається добре , пише
« Отем не повідомив нам про стан бабусі й дідусі, але, судячи з усього, воно не так добре», - повідомив кореспонденту CNN шериф округу Оканоган Френк Роджерс.
Він розповів історію про виживання підлітка .
« Отем сказала, що вони вилетіли з хмар , а потім полетіли в сторону гори. Вона змогла вийти з літака і провела ніч біля річки , перш ніж вийти на шосе, де її і врятували », - сказав Роджерс.
Її підібрали і привезли в магазин мазама , що у Вашингтоні .
Як каже шериф , потім дівчину відвезли до лікарні «Три Ріверс Хоспитал » в Брюстер , і її батько , Девід Віатч збирався забрати її .
Отем була зневоднена і страждала від рабдоміолізу , розлади м"язів, отриманого під час цього випробування, але загрожують життю травм, за словами Скотта Грема , директора «Три Ріверс Хоспитал », у неї не знайшли.
Девід Віатч сказав, що його дочка намагалася допомогти бабусі з дідусем - Леланда і Шерон Боумен - вийти з літака , але не змогла цього зробити. Плачу, вона чекала рятувальників в районі місця аварії протягом дня.
Рятувальники раніше шукають літак і дідуся з бабусею. Ведення пошукових робіт ускладнюється гористою місцевістю .

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!