Під стінами Верховної Ради України одночасно проходять три мітінгав

16 июля 2015 - newsdoneck

Близько 200 осіб пікетують український парламент з вимогою підтримати закон про реструктуризацію валютних кредитів, відстрочення електронного адміністрування ПДВ і проти Олега Ляшко.
Як передає РБК- Україна , координатор однієї з акцій Андрій
Гарнати заявив, що активісти виступають за відстрочку електронного
адміністрування податку на додану вартість.
«Вимога у нас - прийняття депутатами законопроекту 2960 ,
який надає бізнесу малому, середньому , великому 6 місяців відстрочки
повернення тестового режиму », - сказав гарнати .
Мітингувальники проти лідера « Радикальної партії » Олега Ляшка
викрикують : «Ляшко - це бізнесмен від влади» . В руках у маніфестантів плакати
з написами: « Дірявий депутат радикал », «Вимагаємо закликати " до відповіді " »
і « блазням не місце в парламенті».
Центральний вхід в будівлю парламенту охороняють співробітники
міліції та Нацгвардії .
Зазначимо, сьогодні
Згідно з процедурою , проект змін до Конституції початку буде включений до порядку денного сесії. Ймовірно, його направлять на експертизу в Конституційний суд (КС) України .
Крім того, у другому читанні депутати розглянуть законопроекти №2879 про обов"язкове внесення чиновниками знаходяться у фактичному володінні активів в своїх декларації про доходи та майно, №2873 про дозвіл детективам Національного антикорупційного бюро розслідувати недостовірну подачу держчиновниками інформації у своїх деклараціях. В цілому також парламентарії розглядатимуть законопроекти №2806 про дозвіл видачі зброї службовцям знаходяться в зоні проведення антитерористичної операції центральних органів виконавчої влади та № 2532 про повноваження обладміністрацій визнавати гуманітарною допомогою вантажі вагою до 3 тонн.
Крім того , у другому читанні заплановано розглянути законопроекти № 1831 про обов"язкове опублікування телерадіокомпаніями інформації про своїх кінцевих власників , №2940 про зняття обмеження на надання держгарантій проектам з ремонту автомобільних доріг державного значення , а також №№2617 і 2618 про тимчасове скасування ввізного мита та податку на додану вартість на деревообробне обладнання .

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!