Піскун : Нехай Москалю дадуть такі ж повноваження, як Саакашвілі

16 июля 2015 - newsdoneck

Екс- генеральний прокурор України Святослав Піскун заявив про те, що деякі вимоги губернатора Одеської області Міхеїла Саакашвілі з розширення його повноважень можуть призвести до корупції в регіоні
Про це він сказав в ході прес- марафону на Обозревателе на тему: "Загрози державному суверенітету України : військові, політичні , економічні " .
" У роботі Саакашвілі все добре, але він каже:" дайте мені мого " ​​. Але що значить " мого " ​​? " Мого " ​​- це корупція. Мій прокурор , мій начальник міліції, мій начальник служби безпеки , мій митник , і я - цар , і я вже недоторканний - все " , - сказав Піскун , додавши, що голови правоохоронних органів області повинні служити державі , а не губернатору, щоб контролювати законність дії глави ОДА.
Колишній Генпрокурор зазначив, що і новопризначений голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль також заслуговує більш широких повноважень , раз вже їх дали Саакашвілі.
"Чому не дати такі ж повноваження, як Саакашвілі, Москалю? Ось чим Одеса краще Ужгорода, Закарпаття? Нехай Москаль призведе туди свого" москаля "-прокурора, нехай приведе" москаля "-начальник міліції тощо - нехай Москаль теж поставить всіх своїх. Якщо вже ми говоримо, що губернатор відповідає за все, і що прокурор області ходить до губернатора, підпорядковується губернатору, служить йому, бо призначає губернатор, а прокурори служать тому, хто їх призначає (і не тільки прокурори, а начальники міліції і все), бо хто призначає, то і звільняє. Так нехай Москалю дадуть такі ж повноваження. Чому ні? " - Сказав Піскун.
Як повідомляв Діалог раніше ,
Ведучий телепрограми Бі -бі-сі Hardtalk Стівен Сакур зустрівся в студії з колишнім президентом Грузії, а з недавніх часів губернатором Одеської області Михайлом Саакашвілі.
Михайло Саакашвілі поговорив зі Стівеном сакури в ефірі ВВС. Нижче наводимо повний текст інтерв"ю.
Стівен Сакур : Україна стикається зараз з економічними і військовими проблемами, які можуть поставити країну на коліна. Україна гостро потребує нового покоління рішучих і незалежних політиків . Як пояснити у зв"язку з цим поява на політичному горизонті Михайла Саакашвілі ? Він добре знайомий з поведінкою Володимира Путіна на прикладі Грузії , але що спонукало президента Петра Порошенка призначити його на такий важливий пост керівника стратегічно важливих області та міста ?
Отже, в студії мій гість - Михайло Саакашвілі. На перший погляд, ваше призначення - одне з найдивніших на моїй пам"яті. Ви були президентом однієї країни, а тепер ви - губернатор області в зовсім іншій країні. Як це все пояснити ?
Михайло Саакашвілі : Мова йде не просто про іншу країну , про іншій області, про інший час . Насправді все , за що я боровся , про що я мріяв , все це зараз вирішується саме на Україну . І в свою чергу , доля України вирішується саме в Одесі , бо саме тут, як і на сході країни, відбуваються найважливіші події. Зрештою, це найбільша область України . Наше незвичайний час вимагає нестандартних рішень - і президент Порошенко і я пішли на них.

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!