Переселенці під Радою вимагали провести вибори у звільненому Донбасі

16 июля 2015 - newsdoneck

Сьогодні, 16 липня , представники громадських організацій Донецької області пікетували Верховну Раду України з вимогою не скасовувати проведення місцевих виборів на звільненій території Донецької області.
"Ми не розуміємо що вони роблять. Вони як завжди зайняті. Ми вимагаємо від влади стратегічного плану виборів.
Політичну відповідальність має понести Олексій Гончаренко , який 3-4 рази змінював дані про те будуть вибори на вільному Донбасі , чи не будуть вибори на звільненому Донбасі. Нехай він вибачається.
Ми розуміємо , то вибори дуже складно провести в Донбасі, там великі виклики . Ми не сперечаємося, але просто закривати очі і рот там людям не дати їм можливості вибрати - це не вихід ", - заявив координатор руху" Сильні громади Донеччини "Валентин Краснопьоров .
На мітинг прийшов також нардеп від "Батьківщини " Олексій Рябчин .
"Ми повинні як держава забезпечити ці вибори", - заявив він.
Пізніше у своєму Facebook він написав: "Коли проводилися вибори Президента - бюлетені та протоколи вивозилися вертольотами . Було важливо що б Президент був всенародно обраним усіма регіонами .
Незважаючи на численні виклики парламентські вибори в Донецькій і Луганській областях пройшли і Донбас був представлений в Раді.
І якщо деякі політики жодного разу за весь час не були в Маріуполі, Слов"янську і Краматорську, то нехай краще нічого не говорять на камери про те, як там зараз небезпечно проводити місцеві вибори.
Якщо люди на цій території працюють і платять податки - держава зобов"язана зробити все, що б забезпечити волевиявлення людей. Це така ж функція держави як медицина і освіта .
Ніяких подвійних стандартів до Донбасу я не дозволю .
У той же час , необхідно визначити ті райони та міста, де вибори дійсно неможливо провести ( Широкино , Піски та ін місця, де йдуть зараз активні бойові дії) . І це точно не функція Ради і профільного комітету, а СБУ , РНБО, Антитерористичного центру та інших силових структур ", - написав політик.
У Раді вважають , що жителі Донецької та Луганської областей не зможуть вільно проголосувати, тому що перебувають під тиском обставин .

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!