Новости: Маршрутка перевернулась в Северной Осетии - интересно!

Порошенко: Голови ОДА діють повністю в рамках закону

13 июля 2015 - newsdoneck

Президент України Петро Порошенко запевняє, що голови обласних держадміністрацій в даний час діють абсолютно законно.
Про це Порошенко сказав в інтерв"ю телеканалу «1 +1».
"Українська влада зараз наскільки законослухняна . Я впевнений в тому , що губернатори на сьогоднішній день діють повністю в рамках закону, ніхто не ставить питання про вихід за його межі ", - сказав президент.
Коментуючи дискусії керівників регіонів під час засідання в Одесі 8 липня, Порошенко запевнив , що між ними немає ніяких конфліктов.Как повідомляв Діалог раніше ,
Місце знаходження представників " Правого сектора", які замішані у стрільбі в Мукачево, не відомо.
Про це заявив голова Закарпатської ОДА Василь Губаль .
За його словами, роззброюватися вони не планують і про здачу представникам СБУ не йдеться.
" Збройних членів" Правого сектора "знайдуть , поки їх місцезнаходження не встановлено . Вони зброю не склали і на контакт з міліцією не виходять ", - сказав Губаль .
На думку голови ОДА, причиною конфлікту стало з"ясування відносин між злочинцями з обох сторін, які не змогли поділити сфери впливу в регіоні. Він також підтвердив , що зараз силовики здійснюють пошук озброєних бійців . При цьому голова ОДА вважає, що штурм малоймовірний.
Про це на своїй сторінці в Фейсбук написала і колишній прес-секретар київської прокуратури Алена Яхно .
"Мій інформоване джерело в Мукачеві повідомляє, що швидше за все ніякого штурму вже не буде, " тому що нічого штурмувати " . Двоє поранених сьогодні здалися і зараз перебувають у лікарні , а решта, за його словами, - уже далеко ...
А взагалі в цій історії мені зрозуміло тільки одне: гадюка прийшла на " стрілку " з жабою , а потім на неї напала . Але чому серед усього жаб"ячого різноманітності була обрана саме ця тиха, непримітна закарпатська жаба ? Чому ПС раптом перейнявся питанням контрабанди сигарет? Чому заради цього поперся з гранатометом через всю країну? Ці питання вимагають відповіді і ретельного розслідування .
Можливо навіть варто створити тимчасову слідчу комісію у Верховній Раді. Хоча, звичайно , толку від цих комісій як з козла молока. Але все ж ... ", написала вона.

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!