Порошенко: ні в однієї партії більше не буде збройних підрозділів

16 июля 2015 - newsdoneck

Президент України Петро Порошенко розповів про зміни в керівному складі Закарпатської ОДА та плани на майбутнє .
Сьогодні Гарант приїхав до парламенту презентувати зміни до Конституції України .
"За минулий рік ми посилилися настільки, що для супротивника стала очевидною дуже висока ціна, якої може обернутися пряме подальше вторгнення . І чим атакувати нас з фронту , набагато дешевше підірвати нас з глибокого тилу . Наше завдання не тільки побудувати непробивні фортифікації,
Анархії в Україні я не допущу. Почитаємо підручники історії . Хіба не було у нас періоду отаманщини , яскравого , але короткого і трагічного ? Хіба не завершився цей період отаманщини повною перемогою Росії і втратою незалежності України майже на 70 років .. Так більше не буде. Ні в однієї партії не буде збройних підрозділів , ні збройних кримінальних загонів ... Нікому не дозволено здавати патріотичні шеврони в оренду бандитам .
Я прийняв кадрові рішення ... Кільком кланам стало тісно на гірських доріжках. Контрабандних сигарет для всіх недостатньо. А МОЗ давно попереджав, що куріння - небезпечно для здоров"я.
Голови полетіли цілком заслужено.
Ми вшанували " верхівку " ОДА , міліції , СБУ України , митниці, прикордонної служби. Упевнений, що подолаємо рецидиви середньовічної клановості ", - резюмував Порошенко.
Раніше повідомлялося, що

Комментарии (0)
Нет комментариев. Ваш будет первым!